کشتی کج ( ری مستریو)

موضوعات کشتی کج

ركوردهای رویال رامبل - Royal Rumble Records
+ نوشته شده در  شنبه ششم آذر ۱۳۸۹ساعت 15:10  توسط شایان  | 

 

پر افتخارترین قهرمانان تاریخ کشتی کج جهان:

پر افتخارترین کشتی کج کار حال حاضر جهان ریک فلیر ( Ric Flair ) با کسب 16 قهرمانی می باشد.

فنی ترین سوپراستار تاریخ کشتی کج برت هارت می باشد.

معتبرترین و بزرگترین کمپانی کشتی کج کمپانی دبلیو دبلیو ای است که در حال حاظر دارای 4 لیگ اسمکدان ، راو ، دبلیو دبلیو ای سوپراستارز و ان ایکس تی می باشد.

در حال حاضر هفت کمربند قهرمانی در کمپانی دبلیو دبلیو ای وجود دارد که 3 تای آن در لیگ اسمکدان و 3 تا هم در لیگ راو هستند و یکی هم مربوط به هر 2 لیگ می باشد.

توضیحاتی درمورد کمربندهای قهرمانی کشتی کج:

کمربندهای مربوط مسابقات دبلیو دبلیو ای راو:

کمربند قهرمانی دبلیو دبلیو ای که در حال حاظر در دستد میز می باشد.

کمربند قهرمانی یونایتد استیس که در حال حاظر در دست دانیل برایان می باشد.

کمربند قهرمانی دیواز که در حال حاظر در دست ناتالیا می باشد.

کمربندهای مربوط مسابقات اسمکدان:

کمربند قهرمانی سنگین وزن جهان که در حال حاظر در دست کین می باشد.

کمربند قهرمانی بین قاره ای که در حال حاظر در دست دالف زیگلر می باشد.

کمربند قهرمانی وومن چمپیونز که در حال حاظر در دست میشل مککول و نا تالیا می باشد.

کمربند قهرمانی یونیفاید تگ تیم هم که مربوط به هر دو لیگ اسمکدان و راو است در حال حاظر در دست گروه نکسیس می باشد.

پر افتخارترین قهرمانان تاریخ کمربند دبلیو دبلیو ای:

تریپل اچ با کسب 8 قهرمانی ، پر افتخارترین کشتی کج کار تاریخ کمربند دبلیو دبلیو ای می باشد. و راک سوپر استار سابق کشتی کج با کسب 7 قهرمانی در رده دوم قرار میگیرد و سوپراستارهای سابق و فوق العاده ای مانند هولگ هوگن و استون کلد با کسب 6 قهرمانی در رده های بعدی قرار دارند.


+ نوشته شده در  شنبه ششم آذر ۱۳۸۹ساعت 15:7  توسط شایان  | 

  REY MYSTERIO BIOGRAPHY

REY MYSTERIO BIOGRAPHY

اسکار گوترز روبیو متولد 12 دسامبر 1974 در سن دیگو-کالیفرنیا نام همسر او آنجی و دارای یک پسر به نام دامینیک و یک دختر به نام آیلیاه هست. قد او 1 متر و 60 سانتیمتر و 63 کیلوگرم وزن داره.
او کچ حرفه ای رو در چند لیگ سطح پایین و سپس مکزیک ژاپن در سال 1989 شروع کرد. در این مدت اون تونست عنوان های سبک وزن HHW ، عنوان اصلی لیگ MNW (مکزیک) ، عنوان تگ تیم WWA ، سبک وزن WWA سه بار ، عنوان اصلی بیگ MNT (مکزیک) را از آن خود کنه.
سپس به لیگ ECW رفت و بعد از فعالیت در اون جا سر انجام در سال 1996 به یکی از دو لیگ بزرگ اون زمان یعنی WCW راه پیدا کرد.
در ابتدای کارش در 16 جون اولین حضورش رو در گری امریکن بش انجام داد و در مقابل دین مالنکو شکست خورد و نتوانست عنوان سبک وزن رو از آن خود کنه. ولی در 8 جولای با شکست دین مالنکو در ماندی نایترو تونست برای اولین بار در WCW صاحب عنوان بشه. بعد از منحل شدن WCW ری به WWF آمد. 10 اکتبر 2002 اولین قهرمانی ری در WWE بود.
اون به همراه اج با شکست براک لازنر و تجیری قهرمان تگ تیم SD! شد.ولی در نو مرسی 2002 اونو به بنوا و انگل باختند. ولی در 7 نوامبر تونستن انتقام بگیرن و بار دیگه قهرمانی رو بردن.  ولی باز هم در سوروایور سیرس 2002 در یک مسابقه ی سه تیمه در مقابل ادی/چاوو و انگل/ بنوا عنوان رو به گررو ها باختند.
5 جون 2003 ری با شکست مت هاردی تونست عنوان سبک وزن رو ببره. ولی در 25 سپتامبر تجیری عنوان رو از ری برد.  در اولین مسابقه ی WWE در سال 2004 در 1 ژانویه ری با شکست تجیری بار دیگه قهرمان سبک وزن شد.
در نو وی آت در 15 فوریه 2004 چاوو گررو با کمک پدرش تونست قهرمانی رو از ری بگیره(اصل اختلاف اونا سر ادی بود،چاوو با ادی بد بود و ادی رو زده بود،ری هم عصبانی شد و چاوو رو زد و درگیری به نو وی آت رسید.ری همیشه ادی رو دوست داشت).  در رسلمنیا XX در 14 مارس ری با شکست چاوو بار دیگه قهرمان سبک وزن شد.  در 29 مارس در SD! اسایک دادلی با کمک دادلی ها قهرمانی رو از ری گرفت. در 9 دسامبر 2004 ری و راب ون دم با شکست تجیری و دوپره توسنتد که قهرمان تگ تیم بشن. ولی در 13 ژانویه برادران باشام با شکست ری و RVD در یک مسابقه ی چهار تیمه که ادی/بوکر تی و لوتر/مارک جیندراک هم بودند قهرمانی رو از ری و RVD گرفتند.  ولی در نو وی آت ادی و ری با هم تگ تیم شدند و توسستن قهرمانی رو ببرند(این آخرین قهرمانی ادی بود.روحش شاد).  ولی در کارلیتو کابانا در 14 آوریل ری که مهمان کارلیتو بود MNM اومدند و ری رو زدند.ولی ادی به کمک ری نیومد و از ری عذر خواهی کرد و گفت که من در استادیوم نبودم. یه سری مشکلاتی هم این وسط پیش اومد که یه کم میونه ی ری و ادی شکر آب شد. سر انجام MNM با تقلب ملینا و شکست ری و ادی در SD! در تاریخ 21 آوریل قهرمانی رو از اونا بردند. بعد از بازی ادی اومد و ری رو کتک زد چون ری پین فال شده بود. ولی اونا هفته ی بعد خواستند که دوباره قهرمانی رو ببرند.ولی باز هم ملینا تقلب کرد و اونا دوباره باختند. باز هم ری از ادی کتک خورد. و اختلافای ادی و ری آغاز شد و تا ماه ها ادامه داشت. اختلاف اونا ماه ها ادامه داشت و سر انجام ادی بالاخره توست ری رو ببره و بی خیال ری شد. با این حال وقتی ادی مرد،ری کسی بود که از همه بیشتر برای ادی اشک ریخت. هنوز هم ری با بازو بند یا تی شرت ادی میاد و حتی پیش اومد که چند بار برای ورود ری آهنگ ادی رو زدن یا ادی برای پیروز از فراگ اسپلش ادی استفاده کرد. در رویال رامبل هم ری نفر دوم وارد شد ولی تونست بازی رو ببره و بتونه یک قهرمانی رو برای رستل منیا انتخاب کنه. ری حتی پیروزی خودش رو هم به ادی تقدیم کرد. ولی هفته ی بعد رندی که نفر 30 وارد شده بود و آخرین نفر توسط ری بیرون افتاد اومد و در مورد ادی حرف زد و ادی رو مسخره کرد.ری هم عصبانی شد و اونو زد.  سرانجام کار اونا به نو وی آت کشید و قرار شد برنده بازی قهرمانی رستل منیا رو ببره. و رندی هم با تقلب تونست که ری رو ببره. بزرگترین افتخار او هم گرفتن کمربند سنگین وزن جهان در سال ۲۰۰۶ از کرت انگل بود. بعد از آن چند هفته بر سر كمربند سنگین وزن هم با رندی اورتون كورت آنگل و مارك هنری و داشت كه همه را با برد خود بدرقه كرد.  در جاجمنت دی هم JBL را با فاروغ اسپلش (حركت نهایی ادی) بازی را برد.   فن هایی که ری بیشتر روی حریفاش اجرا میکنه عبارتند از :
The Nutcracker Suite
Springboard Diving Headbutt Drop
Apron-Dive Bulldog Lariat
Apron-Dive Huracanrana
Armbar Stretch Hold
Asai Moonsault
Baseball Slide Headscissors Takeover
Bombs Away
Bronco Buster
Bulldog out of Bodyscissors
Catapult Somersault Huracanrana Suicida
Sitdown Gutwrench Powerbomb
Dropping the Dime (Springboard Leg Drop)
Hammerlock Stretch Hold
Missile Dropkick
The Misterio Express
Split-Legged Moonsault Splash
Tilt-a-Whirl Headscissors Takeover

+ نوشته شده در  شنبه ششم آذر ۱۳۸۹ساعت 15:2  توسط شایان  | 

  بیوگرافی جان سینا

جان سینا در تاریخ 23 آپریل 1977 در ماساچوست بدنیا اومد  جان دومین فرزند از یک خانواده ی 7 نفره هست که در اون 5 پسربه نام های دن ، مت ، استیو ، سین و جان زندگی می کنند بعد از تحصیلات در آکادمی کاشینگ ، سینا به کالج اسپرینگفیلد رفت در اونجا در یک تیم دست 3 فوتبال بازی می کرد و شماره ی 54 رو می پوشید همون شماره ای که با اون در دبلیودبلیوای حاضر میشد او در سال 2000 تمرینات کشتی رو شروع کرد در لیگ Ultimate University نقش اون هم یک نیمه روبوت بود که وارد رینگ میشد و همه رو نابود می کرد در سال 2001 دبلیودبلیوای با اون قرارداد امضا کرد و سینا  رفت تا اونجا دوران جدیدی رو آغاز کنه سینا اولین شو تلویزیونی خودش رو در تاریخ 27 جون 2002 آغاز کرد جایی که چلنجی بوسیله ی کرت انگل راه افتاده بود که در اون وینس مک ماهان استعدادهای کمپانی رو شناسایی کنه و اونجا سینا انگل اسلم رو کیک اوت کرد و در مقابل انگل لاک دووم آورد و کم کم سینا محبوب دل تماشاگران شد

  

+ نوشته شده در  شنبه ششم آذر ۱۳۸۹ساعت 15:2  توسط شایان  | 

نام : Paul Michael Levesque
 تاریخ تولد : July,27,1969
تریپل اچ یکی از بزرگ ترین و پر سابقه ترین کج کارهای
تاریخ کشتی کج هست. وی در سال 1995 وارد دنیای کشتی کج شد. تریپل اچ با وزن 260 پوند و 190 سانت قد یکی از غول پیکر ترین کج کارهای تاریخ کشتی کج بوده  تریپل اچ بعد از ورودش با حرکت پایانی خودش پدیگری تونسته
حریفان خودش رو پشت سر بذاره تریپل اچ تونسته قهرمانی کمربندهایWorld , Intercontinental , World heavyweight , wwe , European , Tag Team رو کسب کنه وی همچنین در سال 1997 در حضور بزرگانی همچون استون کلد و آندرتیکر تونست کینگ آف د رینگ رو فتح کنه  او تونسته یکبار در سال2002 قهرمان رویال رامبل بشه تریپل اچ از قدیم با یکی از بزرگ ترین کج کارهای تاریخ یعنی شان مایکلز دوست بوده و اونو همیشه به عنوان همکار خودش همراهی میکرده تریپل اچ از بچگی به ورزش های رزمی علاقه داشته تا اینکه این علاقه به کشتی کج سرایت پیدا کرد و اون عاشق کشتی کج شد حتی به شکلی که عنوان میکرد حضور من در دنیای کشتی کج برام یه آرزو بود. تریپل اچ در دوران جوانی 4 روز در هفته در باشگاه کوچکیتمرین میکرد حتی به طوری که در دوران جوانی با توجه به سن کمی که داشت بدن خیلی آماده و ورزشکاری داشت چون اون سخت به ورزش بدنسازی مشغول بود و سعی کرده بود خودش رو کاملا آماده کنه. تریپل اچ در سال 1993 به آتالانتا رفت و تمرین های خودش رو ادامه داد در همین راستا ریک فلیر تونست واسطه ی خوبی برای دعوت تریپل اچ به دنیای کشتی کج بشه  تریپل اچ بالاخره بعد از مدت ها انتظار کشیدن به دنیای کشتی کج وارد شد و در سال 1995 با اسم Hunter Hearst-Helmsley :Triple h وارد دبلیودبلیوای شد  تریپل اچ بعد از 7 سال تلاش و زحمت تونست  خودش رو در سال 2002 به تمام هوادارن کشتی کج نشون بده... سال 2002 اوج موفقیت های تریپل اچ بود اون بعد از مدتی با ریک فلیر در زمینه ی کشتی کج همکاری های خودش رو شروع کرد و بعد از مدت کمی تونست گروه قدرتمند از جوانان خوش اندام و قدرت به وجود بیاره... تریپل اچ تونست با جذب رندی ارتون و باتیستا گروه Evolution رو به همراه ریک فلیر تشکیل بده تریپل اچ در سال 1996 به همراه شان مایکلز تیم دی اکس رو تشکیل داده بود ولی بعد از حضور نیافتن شان در رینگ کشتی کج در سال 2002 این دو دوست صمیمی با هم مشکل پیدا کردن و این مشکل تا سال2004 بین این دو سوپر استار وجود داشت ولی مک من تونست با شناخت دی اکس قدیمی و تشکیل دی اکس جدید این 2 رو باز هم به هم برسونه و تیم قدرتمند دی ایکس رو باز هم زنده کنه. مکمن به دنبال محبوب کردن دی اکس در بین هوادارن دبلیودبلیوای حاضر شد از خودش و پسرش و بیگشو برای منفور شدن مایه بذاره تریپل اچ در سال 2007 در اولین ppv این سال از ناحیه ی زانو مصدوم شد و برای 6 ماه از میادین دور موند و بعد از بازگشتن تونست کمربند دبلیودبلیوای رو بگیره

 
+ نوشته شده در  شنبه ششم آذر ۱۳۸۹ساعت 15:1  توسط شایان  | 

  بیوگرافی باتیستا

 

نام واقعی : David Michael Bautista

تاریخ تولد:18 ژانویه 1969
زادگاه : Washington DC.USA

قد:195 سانتیمتر
وزن:144 كیلوگرم
حركت پایانی : Batista Bomb
باتیستا در شهر واشنگتن آمریكا به دنیا آمده و در همانجا هم بزرگ شدهاین مرد در دوران كودكی و تا جوانی شناخت چندانی از كشتی و كشتی گرفتن نداشت مادرش یونانی و پدرش فیلیپینی بود.وقتی  فقط 16 سال سن داشت پدرو مادرش بطور كامل از هم جدا شدند و او از آن سنین به بعد مستقل در واشنگتن رشد كرد. در دوران جوانی بدنی به شدت لاغر اندام ولی كشیده داشت و در همان سنین به خاطر رفع این مشكل بدنسازی را آغاز كردو تا سن 28 سالگی به واسطه ی بدنساز بودنو داشتن هیكلی تنومند در سالن ها و مجالس و حتی برای اشخاص مهم به عنوان محافظ  كار می كرد تا اینكه  یك روز در باشگاه بدنسازی با شخصی مشهور به نام ویلد ساموان آشنا شد او كه متوجه استعداد دیوید در این كار شد او را به باشگاه كشتی خودش که یك كمپ تمرینی هست برد و بعد از مدتی باتیستا با تلاشی که داشت در 27 ژوین 2002 باتیستا اولین حضورش رو در دبلیودبلیوای تجربه میكنه و در اون روز تاثیر زیادی بر همه ی كشتی گیران و حتی تماشاچیان میذاره

 

+ نوشته شده در  شنبه ششم آذر ۱۳۸۹ساعت 15:1  توسط شایان  | 

  بیوگرافی شان مایکلز (Shawn Michaels)

 

بیوگرافی شان مایکلز یکی از بهترین سوپراستارهای تاریخ کشتی کج

نام اصلی:Michael Hickenbottom

لقب:Shawn Michaels

تاریخ تولد: 22 جولای 1965 (45ساله)

خداحافظی از کشتی کج: 2010

محل تولد:Born in Scottsdale, Arizona

وضعیت:متاهل

وزن: 225 lbs

قد: 6'0"

مربی او: Jose Lothario

تاریخ ورود به كشتی كچ : 1984

خداحافظی از کشتی کج: 2010

لقبهای دیگر او: Heart break Kid - HBK

The Main Event

حركت پایانی: Sweet Chin Music

حركتهای مورد علاقه كه زیاد استفاده میكنه:

Flying Moonsault Attack

Figure Four Leglock

Inverted Atomic Drop

Running Forearm Attack

Pescado - Elbow Drop

Belly to Back Suplex

Teardrop Suplex

Dropkick

برخی از افتخارات:

3 بار قهرمان WWF Champion

1 بار قهرمان WWF European Champion

3 بار قهرمان WWF Intercontinental Champion

4 بار قهرمان WWF/E World Tag Team Champion

1 بار قهرمان World HeavyWeight Champion

3 بار قهرمان AWA World Tag Team Champion

1 بار قهرمان Central States Tag Team Champion

2 بار قهرمان AWA Southern Tag Team Champion

2 بار قهرمان TASW Texas Tag Team Champion

1 بار قهرمان TWA HeavyWeight Champion

برنده Royal Rumble در سال 1995

برنده Royal Rumble  در سال 1996

اولین Grand Slam Champion

و افتخارات دیگری که شان مایکلز تونسته کسب کنه

 

 

 

 

 

توضیحاتی درمورد برخی از افتخارات شان مایکلز:

در15می1986 به همراه یارش یعنیMarty Jannetty توانست با شكست دادن گروه The Batten Twins كمربندNWA Central States Tag Team titles رو بگیره.

در سال1987 به همراه یارش یعنیMarty Jannetty توانست با شكست دادنRose & Doug Somers كمربندAWA World Tag Team titles wرو بگیره.

در27دسامبر1987 به همراه یارش یعنیMarty Jannetty با شكست دادنRandy Rose & Dennis Condrey توانست كمربندAWA World Tag Team titles رو بگیره.

در26اكتبر1987 به همراه یارش یعنی Marty Jannetty توانست با شكست دادنMike Davis & Tommy Lane كمربندSouthern Tag Team titles رو بگیره.

در22نوامبر1987 با همراهMarty Jannetty توانست با شكست دادنMike Davis & Tommy Lane كمربندSouthern Tag Team titles رو حفظ كنه.

در8نوامبر1992توانست با شكست دادنThe British Bulldog كمربندWWF Intercontinental title رو بگیره.

در6جون1993 با شكست دادنMarty Jannetty توانست كمربندWWF Intercontinental title رو بگیره.

در28آگوست1994با شكست دادن گروهThe Headshrinkers به همراه یارشDieselتوانستند كمربندWWF Tag Team titles رو بگیره.

در رویال رامبل ۱۹۹۵ هم توانست نفر اول بشه

در23جولای1995 با شكست دادنJeff Jarrett توانست كمربندWWF Intercontinental title رو بگیره.

در رسمنیا12 با شكست دادنBret Hart توانست كمربندWWF Heavyweight title رو بگیره.

در رویال رامبل1996 توانست نفر اول بشه.

در رویال رامبل1997 با شكست دادنSycho Sid توانست كمربندWWF Heavyweight title رو بگیره.

در26می1997 به همراه یارش یعنیSteve Austinتوانست با شكست دادن Owen Hart & British Bulldog كمربندWWF Tag Team titles رو بگیره.

در سال1997 با شكست دادنThe British Bulldog توانست كمربندWWF European title رو بگیره.

در9نوامبر1997 با شكست دادنBret Hart توانست كمربندWWF Heavyweight title رو بگیره.

در سال 2002 توانست كمربندWWE) World Heavyweight title رو بگیره

در سال ۲۰۰۷ هم به همراه یارش جان سینا توانستند tag team rawرو ببرند

 

برخی دیگر از افتخارات شان مایکلز:

( برنده لوح های تقدیر  و Slammy Award )

برنده بهترین ورودی تصویری در سال 1996

برنده بهترین نقش در سال 1996

برنده شک دهنده ترین صحنه در سال 1996

برنده بهترین نقش منفی در سال 1996

برنده بهترین مسابقه Us West در سال 1996

برنده بهترین فینیشیر در سال 1997

برنده بهترین مسابقه  Us West در سال 1997

برنده بهترین مسابقه در سال 2008

افتخارات دبگر شاون

جزوه بهترین 5 سوپرستار در سال 1995 و 1997

انتخابی از سوی کمپانی برای بهترین BabyFace در سال 1996

برنده بهترین عداوت در سال 2004 با Triple H و Chris Benoit

برنده مسابقه سال در سال 1994

برنده بهترین Charismatic در سال 1995 و 1996

برترین تگ تیم سال در سال 1989 همراه با Mart Jannetty و The Rockers

برنده بدترین دشمنی در سال 2006 در مقابل شین و وینس

برنده Pro Wrestling lllustrated در سال های 1993 , 19944 , 1995 , 1996 , 2004 , 2005 , 2006 , 2007

برنده نفره اول در بین 500 کشتی گیر جهان در مجله های کشتی کج

برنده بهترین کشتی گیر در سال 1995 و .....

+ نوشته شده در  شنبه ششم آذر ۱۳۸۹ساعت 15:1  توسط شایان  | 

 

لقب در کشتی کج: استون کلد استیو استن

نام اصلی: استیو ویلیامز

تاریخ تولد: 18دسامبر 1964

محل تولد: ویکتوریا,تگزاس

وضعیت تاهل: ازدواج کرده و 2 دختر دارد

قد:۱۸۶

وزن:۹۶

مربیان: Chris Adams - Bronko Lubich - Skandor Akbar

تاریخ ورود به کشتی کج: سال 1990 , اولین مسابقه در مقابل Frogman LeBlanc

لقب ها:

"Stunning" Steve Austin /WCW

"Superstar" Steve Austin /ECW

"Ringmaster" Steve Austin /WWF

"Stone Cold" Steve Austin /WWF

"The Rattlesnake"

فینیشر: Million Dollar Dream - Stone Cold Stunner

ضربات مورد علاقه:

Driving Elbow Drop from Middle Rope

Driving Elbow Drop

Mudhole stomping

The Spinebuster

Lou Thez Press

The Clothesline

Back Body Drop

Stungun

Hollywood Invine

زندگینامه استون کلد استیو آستین:

استون کلد استیو استن در 18 دسامبر سال 1964 در شهر کوچکی در تگزاس به دنیا امد , استیو اندرسون(فامیلی سابق استیو که در حال حاضر استیو ویلیامز هست) در پنج فرزند خانواده جوانترین فرزند بود. از فعالیت های ویژه استیو میشه به ورزش فوتبال اشاره کرد , استیو همیشه در شمال تگزاس در دانشگاه مشغول به تمرین فوتبال بود و واقعا او شایسته عنوان بهترین فوتبالیست از هم دوره ای های خود بود چون او در مدرسه مهارت عملی بسیار بالایی داشت. استون کلد در بزرگسالی با دبرا(کشتی کج کار) ازدواج کرد که البته قابل ذکر هست که دبرا قبل ها با Steve "Mongo" McMichaels ازدواج کرده بود که در ازدواج با ان موفق نبود , در ضمن استون کلد دارای دو فرزند دختر هست.

در مورد وضعیت مالی استیو هم باید گفت که او قبل از اینکه به WWF بیاد فرد بسیار فقیری بود اما این حرفه او رو به فردی ثروتمند و نامدار تبدیل کرد , استون کلد از همون اول هم فرد پر قدرتی بود و علاقه زیادی به دیدن کشتی کج داشت و حتی بدش هم نمیومد که روزی به یک سوپراستار نامدار تبدیل بشه اما کمی هم ترس داشت که به پدر و مادر خود این پیشنهاد رو بده که میخواد یک کشتی کج کار بشه , در یک روز که استیو به همراه پدر و مادر خود در حال تماشای کشتی کج بوده از پدر و مادرش در مورد فعالیتش در دنیای کشتی کج سوال میکنه و در کمال ناباوری با جواب سر بالا رو به رو نمیشه و در جواب میشنوه که باید برای رسیدن به موفقیت فقط باید تلاش کرد که فرداری همون رو استون کلد در یکی از مدرسه های کشتی کج در دالاس ثبت نام میکنه. دوستان صمیمی او در بیرون از دنیای کشتی کج طبق گفته خودش وینس و اوون هارت و کوین نش بوده. نکته مهمی که میشه در مورد زندگی استیو گفت این هست که او دارای یک ناپدری هست و به احتمال زیاد دلیل تغییر فامیلی استیو اندرسون به استیو ویلیامز همین موضوع هست. اما یه موضوع جالبی هم میخوام در مورد اخلاق استیو بگم که مربوط به او و همسرش یعنی دبرا هست , در 16 ژوئن سال 2002 با اداره پلیس تماس گرفته میشه و جالب این بوده که فرد تماس گیرنده دبرا بود که او ادعا میکنه که همسرش استیو در یک مشاجره خانوادگی به او حمله کرده و او رو زده , قبل از اینکه پلیس به خونه استیو برسه , استیو خونه رو ترک کرده و زمانی که پلیس رسیده دیده که دبرا دم در خونه نشسته و زیر چشش هم کبود شده و اثار ضربات شدیدی هم بر پشتش دیده میشده , اما دبرا بعد از اینکه پلیس اومده بود خیلی پشیمون از این کارش شده که به پلیس زنگ زده مخصوصا بخاطر وضعیت شغلی و شهرت استیو که شایع شدن این خبر لطبه زیادی به شهرت استیو میزد , به هر حال دبرا هیچ شکایتی نکرد و به شدت از تماس خود با پلیس ناراحت بود , اما قابل ذکر هست که این اولین بار نبود که دبرا از استیو کتک میخورد!

استیو استن در دنیای کشتی کج

استیو در اولین قدم حرفه خود به عنوان یک تازه کار زیر نظر مربی خود یعنی Chris Adams کار خود رو اغاز کرد.

اطلاعاتی در مورد Chris Adams:

کریس در سال 1995 متولد شد و در تاریخ 7 اوکتوبر سال 2001 در یک مشروب فروشی در دالاس در حینی که مست بوده با یک نفر دعواش شده و در همان دعوا با اصابت گلوله به او فوت کرده و دارنده اسلحه پس از دستگیری ادعا کرده که او هدفش از زدن تیر فقط حفظ جان و دفاع از خود بوده.

اما به غیر از کریس ادمز افرادی چون Bronko Lubich و Skandor Akbar مربیگری استیو رو کرده اند. استیو در این مدت در کمپانی های کوچک و غیر معروف تمرین میکرد که بالاخره WCW او رو به طرف خود جذب کرد , از افتخارات استون کلد قبل از اینکه به WCW وارد شود میتوان کمربند USWA که این کمربند رو در فینال یکی از تورنومنت ها که او رو از جف جارت در سال 1991 گرفت میتوان نام برد. همونطور که گفتم استیو وارد WCW که در اون زمان با نام Stunning شناخته میشد , او در اولین روزهای ورودش به WCW موفق شد تا دو بار کمربند WCW World Television رو کسب کند که یک بار این کمربند رو از Bobby Eaton و بار دیگر از Barry Windham گرفت , استیو پس از مدتی در WCW وارد گروه Dangerous Alliance شد که اعاضای ان ریک رود , ام اندرسون , Larry Zbyszko و Bobby Eaton بود و سرپرست انها همچنین پاول هیمن بود که در اون گروه با نام Paul E. Dangerous شناخته میشد.

استیو کمربند WCW World Television رو در تاریخ دوم سپتامبر سال 1992 مقابل ریکی استومبات از داد و دیگر نتوانست تا این کمربند رو از ان خود کند. پس از فعالبت های استیو در این گروه او با دوستش برایان پیلمن همراه شد و گروهی تحت عنوان The Hollywood Blondes تشکیل داد. استیو در این گروه به همراه پیلمن در دوم مارس سال 1993 با شکست دادن ریکی استومبات و Shane Douglas موفق شدند تا کمربد تاگ تیم WCW رو از ان خود کنند اما در August 18 همون سال کمربند رو به پاول روما و ام اندرسون واگذار کردند , بعد از این موضوع درگیری مختصری بین پیلمن و استیو استن شد که این امر منجر به یک مسابقه شد که در اون مسابقه استیو نسبت به دوست سابق خود پیروز بود. (برایان پیلمن در پنجم اوکتوبر سال 1997 در حالی که 35 سال داشت در هتلی که در ان اقامت میکرد فوت کرد)

استیو در 27 دسامبر با شکست دادن داستین رودز موفق شد تا کمربند US رو به افتخارات خود افزوده کنه , پس از تصرف کمربند US توسط استون کلد او چندین هفته متوالی با سوپراستارهای مختلف بر سر کمربند US مسابقه داد که استیو در تمامی این مسابقات موفق بود از جمله افرادی که استون کلد در مقابلش توانست تا کمربند رو حفظ کند می توان Johnny B. Badd , ریکی استومبات و The Great Muta رو نام برد ولی سر انجام این ریکی استومبات بود که با دیگر در تاریخ August 28 سال 1994 مقابل استیو قرار گرفت و اینبار کمربند رو تساحب کرد اما در Fall Brawl بود که استیو پس از ازاد شدن استومبات از بند مصدومیت توانست تا او را شکست داده و کمربند US رو برای دومین بار پیروز شود , جالب بود که پس از اون مسابقه استیو خسته باید بار دیگر مقابل جیم داگن بر سر کمربند US مسابقه میداد که اینبار جیم داگن پیروز شد و نگذاشت تا استیو برای یک روز هم که شده کمربند US دستش باشد , چند هفته بعد استیو در تور ژاپن بود که دچار مصدومیت شد و بدشانسی پشت سر بدشانسی بود که از طرف WCW با او تماس گرفته شد و در کمال ناباوری به او گفته شد که او از WCW اخراج شده هست. بعد از این موضوع استیو برای مدت کوتاهی وارد ECW شد و از مهمترین مسابقه او میشه به مسابقه دادن بر سر کمربند سنگین وزن در November to Remember 1995 در مقابل Mikey Whipwreck اشاره کرد , قابل ذکر هست که استیو در ECW با نام فوق ستاره شناخته میشد. پس از اینکه WCW منحل شد استیو با نام The Ringmaster وارد WWF شد و Ted DiBiase هم نقش مربی او رو ایفا میکرد. او در رویال رامبل 1996 حضور داشت که به عنوان نفر 24 وارد رینگ شد و توسط Fatu از دور مسابقه حذف شد , در رستلمنیا 12 استیو در مقابل Savio Vega قرارگرفت که در این مسابقه استیو پیروز شد , او در اواسط سال 1996 بود که لغب خود رو به استون کلد استیو استن تغییر داد و این تغییر اسم نیز در تغییر راه استون کلد نیز موئثر بود چون مدتی بعد استیو توانست تا در تورنومنت بزرگ King of the Ring با شکست دادن Jake Roberts در فینال برنده این تورنومنت شود. از مسابقات زیبا او میشه به Survivor Series 1996 و مسابقه او با برت هارت اشاده کرد که در اون مسابقه استیو شکست خورد. اوج شهرت استیو در رویال رامبل سال 1997 بود که او نفر پنجم وارد رینگ شد و با حذف کردن برت هارت برننده این مسابقه بزرگ شد البته قابل ذکر هست که استیو در این مسابقه توسط برت هارت به عنوان نفر 26 حذف شد ولی این اتفاق از دید داور مخفی ماند. در رستلمنیا 13 استیو بار دیگر در یک مسابقه زیبا مقابل برت هارت در یک مسابقه سابمیشن قرار گرفت که در این مسابقه برت هارت پیروز شد. او در این مدت افتخارات زیادی رو کسب کرد , 2 بار کمربند تاگ تیم یک بار به همراه شاون مایکل و بار دیگر به هماره دود لاو(میک فولی) , 2 بار کمربند بین قاره ای هر دو بار هم با شکست دادن اوون هارت , در اخر هم او کمربند بین قاره ای خود رو به راک واگذار کرد. جالب بود که مانند سال پیش اینبار باز هم استون کلد در رویال رامبل 1998 با حذف کردن راک موفق شد تا برای دومین بار برنده این مسابقه بزرگ شود(استیو به عنوان نفر 24 وارد رینگ شد) و سرانجام او میبایست در مقابل شاون مایکل قهرمان WWF در رستلمنیا 14 قرار میگرفت. و اما شب پر شکوه رستلمنیا 14 اغاز شد و استون کلد در مقابل شاون مایکل قرار گرفت که داور ویژه این مسابقه هم Mike Tyson بود که در واقع استیو با کمک Mike Tyson موفق به شکست شاون و تساحب کمربند WWF شد. استیو این کمربند رو مدتی در دست داشت تا اینکه در تاریخ June 28, 1998 در King of the Ring و در مسابقه First Blood با دخالت اندرتیکر و منکایند استیو این مسابقه رو واگذار کرد و کین قهرمان جدید WWF شد(:cool اما چه فایده که فردای اون شب استیو موفق شد تا یکن رو شکست دهد و کمربند رو بار دیگر از ان خود کند. در Fully Loaded 1998 بود که استیو به همراه اندرتیکر موفق به شکست منکایند و کین شدند تا کمربند تاگ تیم رو در ان مسابقه از ان خود کنند , اما چند هفته بعد استیو و اندرتیکر این کمربند رو به کین و منکایند واگذار کردند که مدتی بعد بین اندرتیکر و استیو درگیری رخ داد که این امر منجر به مسابقه ای در سامراسلم 1998 بین استون کلد و اندرتیکر شد که استیو از این ازمایش پیروز بیرون امد. اما در Judgement Day1998 کین مقابل اندرتیکر قرار گرفت که در این مسابقه استیو داور ویژه بود که این مسابقه به صورت no-contest شد و در اخر برنامه وینس وارد شد و گفت که استون کلد از WWF اخراج هست!!!!!!

در رویال رامبل 1999 درگیری استون کلد با وینس به اوج رسید در صورتی که چیزی تا برنده شدن استیو در رویال رامبل نمانده بود وینس با حقه و کلک موفق شد تا استیو رو از دور مسابقات حذف کرده و خود برنده شود!

اما هر طور شد استیو خود رو به رستلمنیا 15 رساند و در این PV حساس با راک بر سر کمربند WWF مسابقه داد که استیو در این عالی کار کرد و سرانجام مسابقه رو پیروز شد و بار دیگر این کمربند پر افتخار رو از ان خود کرد. اما در Over the Edge 1999 بود که اندرتیکر با شکست دادن استیو کمربند رو از او گرفت اما در June 28, 1999 در راو کمربند رو از اندرتیکر پس گرفت , اما در این لحظه منکایند وارد میدان شد و در سامراسلم 1999 با شکست دادن استیو و تریپل اچ موفق به کسب کمربند شد
سال 2000 سال بسیار بدی برای استیو بود و میشه به راحتی گفت که قابل بحث نیست!

در رویال رامبل سال 2001 بود که استیو به عنوان نفر 27 وارد رینگ شد و نفر اخر که کین بود رو حذف کرد و برای سومین بار قهرمان رویال رامبل شد تا در رستلمنیا بار دیگر مقابل راک دشمن دیرینه اش قرار گیرد , رستلمنیا 17 فرا رسید و استیو در یک مسابقه به یاد ماندنی موفق به شکست راک شد البته با کمک وینس که این امر باعث شد تا در این سال چهره استیو منفور شناخته بشه

استیو در این مدت موفق شد تا به همراه تریپل اچ در Backlash 2001 کین و اندرتیکر رو شکست دهد و کمربند تاگ تیم رو از ان خود کند اما این کمربند رو در تاریخ May 21 در راو به جریکو و کریس بنوا واگذار کردند. استیو تا مدت زیادی کمربند رو در دست داشت تا اینکه این کمربند رو در مقابل کورت انکل(انفورگیون 2001) از دست داد. کمربند فقط تا مدت کوتاهی دست انگل بود و حدود دو هفته بعد کمربند رو در راو به استیو واگذار کرد(اخرین قهرمانی استون کلد) . در ونجنس 2001 بود که کریس جریکو به ترتیب در دو مسابقه سر کمربند مسابقه داد که یکبار مقابل راک قرار گرفت و در ادامه کمربند استون کلد هم گرفت تا موفق شود که کمربند WCW و WWF رو در یک PPV از ان خود کند!

استون کلد در رویال رامبل 2002 به عنوان نفر 19 وارد رینگ شد اما توسط کورت انگل از مسابقه حذف شد , پس از این استون کلد بار دیگر به سراغ جریکو رفت تا انتقام خود رو بگیرد و PPV مورد نظر استیو No Way Out 2002 بود , در این PPV جریکو و استیو با یکدیگر مسابقه دادند و در حالی که استون کلد داشت پیروز میشد به طور ناگهانی گروه nWo وارد رینگ شدند و به استیو حمله کردند و کار این گروه برابر با باخت استیو در مقابل جریکو بود. اما حالا نوبت درگیری استیو با گروه nWo بود که در میان درگیری شدیدی بین اسکوت هال و استیو رخ داد که این درگیری باعث رو در رویی این دو در رستلمنیا 18 شد , این دو در رستلمنیا مسابقه دادند و استیو موفق شد تا اسکوت رو شکست دهد اما جا مانده نماند که کوین نش هم در این مسابقه ساکت نبود!

در هشتم اوریل سال 2002 در راو استیو با شکست دادن اسکوت هال موفق شد تا نفر اول قهرمانی برای کمربند سنگین وزن در Backlash 2002 رو کسب کند و مدعی برای کمربند مقابل اندرتیکر شود , در بکلش استیو یک مسابقه نفس گیر با اندرتیکر داد که اینبار با برخورد صندلی به سر استیو , اندرتیکر پیروز شد. استیو برای مدتی از دنیای کشای کج رفت ولی در اوایل ماه مارس بود که او همه رو شوکه کرد و به راو بازگشت(سال 2003) و جالب این بود که او میخاست تا با دیگر با راک در رستلمنیا مسابقه دهد و موفق شد تا اینکار هم بکند و با راک در رستلمنیا برای چندمین بار مسابقه دهد , شب حساس رستلمنیا و مسابقه راک با استیو فرا رسید و راک بعد از زدن چند راک باتم موفق به شکست استیو شد. مدتی بعد لیندا مک موهان همه رو شوکه کرد و GM جدید راو به جای بشاف رو معرفی کرد و این فرد کسی نبود جز استون کلد استیو استن , استیو مدتی نقش GM راو رو داشت تا اینکه در Survivor Series 2003 مسابقه ای بین تیم استن با تیم بشاف بر سر GM بودن برگذار شد که تیم استن برکنار شد و بشاف بار دیگر GM شد. مدتی بعد درگیری های گلدبرگ با براک لزنر اغاز شد که میشه گفت استیو این وسط پیاز داغ این درگیری رو بیشتر میکرد , در رستلمنیا 20 براک لزنر و گلدبرگ مسابقه داند که استیو نقش داور ویژه داشت و در اخر سر , هم به براک لزنر و هم به بیل گلدبرگ یک استانر زد!

دیگه استیو از این به بعد به ندرت در راو پیداش میشد یکبار اومد حال میون و سایمون دین رو گرفت , یکبار دیگه هم اومد که به کل خانواده مک موهان نفری یک استانر زد , یکبار هم در Saturday Night's Main Event 2006 در یک مسابقه beer-drinking حال JBL رو گرفت و در اخر سر هم به عنوان داور ویژه مسابقه نبرد بیلیونرز ها در رستلمنیا 23 انتخاب شد.

تکه کلام ها:
•And that's the bottom line cause Stone Cold said so !
•Austin 3:16 says I just whooped your ass !
•Open up a can of whoop ass !
• If you wanna see Stone Cold whoop (superstars name)'s ass gimme a "hell yeah"!
•What?

لقبهای دیگر:

The Bionic Redneck  B.M.F

The Extreme Superstar

The Toughest S.O.B

افتخارات دیگر:

Pro Wrestling Illustrated )PWI)& Wrestling Observer Newsletter

در سال 1993 به همراه پیلمن بهترین تگ تیم سال شدن.

در سال 1997 به عنوان جذابترین بازیکن سال شناخته شد.

در سال 1997 : بازیش با برت هارت در رسلمنیا که نوعه مسابقه سابمیشن بود به عنوان بهترین بازی سال انتخاب شد. همچنین این بازی به عنوان بازی 5 ستاره شناخته شد.

در سال 1998:

1-انتخاب به عنوان بهترین بازیکن سال.

2-در رده بندی 500 بازیکن برتر تمام فدراسیون ها چه دبلیو دبلیو ای چه ... (همین که سال 2006 سینا اول شد که از دبلیو ای بود و براک 7 شد.) نفر اول شناخته شد.(رنکینک)

3-محبوب ترین چهره سال(1998)

4-بهترین یا بیشترین درگیری سال با وینس مک مان

5- جذابترین بازیکن سال

در سال 1999:

1- انتخاب به عنوان بهترین بازیکن سال

2--در رده بندی 500 بازیکن برتر تمام فدراسیون های مختلف عنوان 1 رو کسب کرد

3--بهترین یا بیشترین درگیری سال با وینس مک مان

در سال 2000 در Wrestling Observer Newsletter Hall of Fame ازش تجلیل به عمل اومد.

درسال 2001: 1- انتخاب به عنوان بهترین بازیکن سال  2- جنجالی ترین بازیکن سال هم شد.

+ نوشته شده در  شنبه ششم آذر ۱۳۸۹ساعت 15:0  توسط شایان  | 

  بیوگرافی برت هارت

 

نام: Bret Seargent Hart

وزن: 105 کیلو گرم

قد: 185 سانتی متر

تاریخ تولد: 1957/02/07

تاریخ ورود به کشتی کج: 1976

محل تولد: کالگری ، کانادا

فینیشر: The SharpeShooter

مربی: Mr. Hito - Mr. Sakurada - Stu Hart - Harley Race

لقبهای دیگر:  "The Cowboy" Bret Hart UK - Bret "Hitman" Hart - Excellence of Execution

حرکات مورد علاقه ای که انجام میده:

Elbow drop - Figure four around the ringpost

Hart Attack - Snap Suplex - Inverted Atomic Drop

افتخاراتش:

Stampede International Tag Team titles w/Keith Hart defeating Raul Castillo & Fidel Castillo - November 12, 1978

(Calgary) Commonwealth Mid-Heavyweight title defeating Norman Frederich Charles III (November 1978)

Stampede International Tag Team titles w/Keith Hart defeating Dynamite Kid & Sekigawa - January 26, 1979

(Calgary) Commonwealth Mid-Heavyweight title defeating Dynamite Kid (June 1, 1979)

Stampede North American Heavyweight title defeating Leo Burke - 1980

Stampede North American Heavyweight title defeating Leo Burke  -May 1980

Stampede North American Heavyweight title defeating Duke Myers  -1980

Stampede International Tag Team titles w/Keith Hart defeating Dynamite Kid & Loch Ness Monster (1980

Stampede International Tag Team titles w/Keith Hart defeating Dynamite Kid & Kasavudu  June 3, 1980

Stampede North American Heavyweight title defeating Leo Burke  June 26, 1982

Stampede International Tag Team titles w/Leo Burke defeating Dynamite Kid & Duke Myres  June 29, 1982

Stampede North American Heavyweight title defeating Bad News Allen  October 17, 1982

Stampede North American Heavyweight title defeating Leo Burke  May 3, 1983

WWF Tag Team titles w/Jim Neidhart defeating the British Bulldogs January 26, 1987

WWF Tag Team titles w/Jim Neidhart defeating Demolition -Smash & Crush-  August 27, 1990 - Summerslam

WWF Intercontinental title defeating Mr. Perfect  August 26, 1991 - Summerslam

WWF King of the Ring  September 7, 1991

WWF Intercontinental title defeating Roddy Piper  April 5, 1992 = Wrestlemania 8

WWF Heavyweight title defeating Ric Flair  October 12, 1992

WWF King of the Ring  June 13, 1993

WWF Royal Rumble Co-winner w/Lex Luger  January 22, 1994

WWF Heavyweight title defeating Yokozuna  March 20, 1994 - Wrestlemania 10

WWF Heavyweight title defeating Diesel  November 19, 1995 - Survivor Series

WWF Heavyweight title defeating Steve Austin & Undertaker & Vader  February 16, 1997 - In Your House

WWF Heavyweight title defeating The Undertaker  August 3, 1997 - Summerslam

WCW United States Heavyweight title defeating Diamond Dallas Page to win vacant title July 20, 1998

WCW United States Heavyweight title defeating Lex Luger  September 13, 1998

CW United States Heavyweight title defeating Diamond Dallas Page  November 30, 1998

WCW United States Heavyweight title defeating Bill Goldberg October 25, 1999

WCW World Tag Team titles w/Bill Goldberg defeating Ron & Don Harris  December 9, 1999

WCW World Heavyweight title defeating Chris Benoit in a Tournament  November 21, 1999

WCW World Heavyweight title defeating Bill Goldberg - December 20, 1999

+ نوشته شده در  شنبه ششم آذر ۱۳۸۹ساعت 14:59  توسط شایان  | 

  بیوگرافی کامل رندی اورتون

 

نام واقعی: رندال کیت اورتن - Randal Keith Orton

اسم داخل رینگ: Randy Orton

لقبها: The Legend Killer - The One Man Dynasty

تاریخ تولد: April 1st, 1980

محل تولد: Knoxville, Tennessee

محل سکونت فعلی: High Ridge, Missouri

نام پدر: Robert Orton

نام مادر: Elaine Orton

رندی اورتون دو خواهر کوچکتر دارد با نام های Nathan و Becky

وضعیت تاهل: ازدواج کرده و یک دختر دارد و نام همسرش (سمنتا اسپنو) Samantha Speno می باشد

جزئیات و ویژگیهای فیز یکی رندی:

رنگ چشم: آبی روشن .  رنگ مو: خرمایی . قد: 196 سانتی متر . وزن: 112 کیلوگرم

تاریخ ورود به کشتی کج: سال 2000

فینیشرها:

RKO - این فینیشر را در بیشتر مواقع و حالت ایستاده میزنه

PuntKick - این فینیشر را در هنگامی که حریفش روی زمین افتاده میزنه

SuperRko - این فینیشر را در هنگام حمله حریفش در هوا میزنه

ضربات و فنون و حرکات مورد علاقه رندی:

backbreaker-Chinlock-Jumping knee drop-European uppercut-Gutwrench elevated neckbreaker-Standing dropkick-Body scissors-Scoop powerslam-Rapid forearm shots to head and chest of a seated opponent-Elevated DDT

مربیان: Cowboy Bob Orton - South Broadway Athletic Club - Ohio Valley Wrestling

افتخارات و قهرمانیها:

 برنده رویال رامبل 2009 . قهرمان اوهایو ولی رسلینگ هاردکو . قهرمان بین قاره ای . قهرمان تیمی دبلیو دبلیو ای و چندین قهرمانی کمربند سنگین وزن جهان و کمربند دبلیو دبلیو ای و قهرمانیهای دیگر

رندی با بدست آوردن کمربند دبلیو دبلیو ای در سال 2004 جوانترین قهرمان تاریخ دبلیو دبلیو ای شد .

همکاران سابق: کشتی کج کارانی که مدتی با آنها تیم بوده

Triple H - Ric Flair - Batista - Stacy Keibler - Cowboy  Bob Orton - Edge - Ted Dibiase Jr and Cody Rhodes

توضیحات کامل در مورد فینیشر رندی اورتون: RKO

فینیشری مثل RKO برای اولین بار در دهه 80 میلادی بوسیله Johnny Ace بوجود آمد و Ace Crusher نام گرفت. بعد ها Diamond dallas page این فینیشر رو با تغییراتی اجرا میکرد که Diamond Cutter نام داشت و بعد از انها Stone cold steve austin این فینیشر رو با تغییرات کوچکی استفاده میکرد که به Stone Cold Stunner معروف شد. اما Randy Orton هم فینیشری به چنین شکل استفاده میکند که اسم این فینیشر برگرفته از مخفف اسم خود رندی اورتن یعنی: Randy Keith Orton میباشد. خود رندی در مورد یادگیری این فینیشر چنین می گوید: زمانی که من هنوز یک کشتی گیر حرفه ای نبودم و در تلاش بودم که به یک کشتی گیر حرفه ای تبدیل شوم به فینیشر های Diamond Dallas Page و Johnny Ace به دقت نگاه میکردم و این فینیشر رو برای خودم الگو میکردم. زمانی که برای بار اول از این فینیشر استفاده کردم هرگز قبلش اون رو تمرین نکرده بودم. من میتونم این فینیشر رو روی هر کسی اجرا کنم. برای من بیگ شو یا ری میستریو اصلا فرقی نمیکنه. زمانی که این فینیشر روی کسی زده بشه، فک بعلاوه قفسه سینه، ستون فقرات و گردن بیشترین اسیب رو می بینند.

+ نوشته شده در  شنبه ششم آذر ۱۳۸۹ساعت 14:58  توسط شایان  | 

  بیوگرافی جف هاردی

 

نام واقعی: جفری نیرو هاردی - Jeffrey Nero Hardy

تاریخ تولد: 31 آگوست 1977

محل تولد: كمرون، شمال كارولاینا

قد: 6 فوت و 2 اینچ (185 سانت)

وزن: 225 پوند (112 كیلو)

رنگ موی طبیعی: قهوه ای روشن

وضعیت ازدواج: دوستی بسیار طولانی با بت (Beth)

مربی: دوری فانك (جی آر)

فینیشر: سوانتون بامب (Swanton Bomb)

موسیقی ورودی WWE: مرگ از بالا (Death from Above)

موسیقی ورودی TNA: Modest، تهیه شده توسط خودش

تاریخ شروع كشتی كج: 1993

جف در سال 1998 به دبلیو دبلیو ای آمد و در سال 2004 مدتی در تی ان ای بود و دوباره به دبلیو دبلیو ای بازگشت و لی در سال 2010 دوباره به کمپانی تی ان ای رفت

قهرمانی ها:

NDW Light Heavy Weight Champ - NWA 200 Tag Team Champ - OMEGA Tag Team - Heavyweight Champ - NCW Heavyweight - Light Heavyweight Champ - WWE Tag Team Champ - WCW Tag Team Champ (1) with Matt Hardy - Intercontinental Champ - Light Heavy Weight Champ - European Champ - Hardcore Champ - قهرمان نسبتا سنگین وزن NWA - قهرمان تگ- تیم NWA - 3 بار قهرمان تگ- تیم امگا - قهرمان سنگین وزن - قهرمان سنگین وزن NCW - قهرمان نسبتا سنگین وزن - 5 بار قهرمان تگ- تیم WWE - قهرمان گروهی WCW به همراه مت هاردی - قهرمان بین قاره ای - قهرمان نسبتا سنگین وزن - قهرمان اروپا - قهرمان هارد كر

اسامی و القاب داخل رینگ:

جف هاردی، برادرهای بدشانس، حیوان وحشی، نجوای بید، جیمی جین جك تامپكینز بدجنس (Mean Jimmy Jean Jack Thompkins)، گلادیاتور، مرد یخی

ویژگیها:

تتوها: یك اژدها بر ساق پای راستش، دو علامت چینی (ترجمه به سلامتی و آرامش)، تتوی مار/ببر بر بازوی راستش، و علامت هایی بر بازویش كه در انتهای گردنش تمام میشود (شاید یك درخت)

غذای مورد علاقه: لازانیا

موسیقی مورد علاقه: آلترناتیو

گروه مورد علاقه: پرل جم

بازیگر مورد علاقه: كریستین اسلیتر

عطر مورد علاقه: CKBE

جف كوچكترین برادر از دو برادر است كه در روستای شمال كارولاینا به دنیا آمدند. فرزند پدر مجردش است (وقتی او خیلی كوچك بود مادرش به دلیل داشتن تومور مغزی مرد) و در مزرعه ی تنباكو بزرگ شد. علاقه به كشتی خیلی زود به سراغش آمد. بعد از اینكه امیدوار شده بود یك بازیكن بیسبال شود و در یك موتور سواری نادرست آسیب جدی دید. او در دبیرستان یونیون پاینز درس خواند؛ در سال های اول در 1995 چندین تحقیق هنری ارائه داد و بعد از آن، او و مت به قسمت های مختلف شمال كارولاینا سفر كردند تا جایی را برای كشتی پیدا كنند.

در 1997 مت ورزشگاه امگا را پیدا كرد و پس از آن مت و جف رفتند تا در سه موقعیت جداگانه كمربند تگ- تیم امگا را از آن خود كنند.

هنگامی كه برای WWE كار می كردند جف فقط 16 سال داشت. در 1998 مت و جف قراردادی رسمی با WWE نوشتند. سپس آنها به عنوان هاردی بویز Hardy Boyz در تلویزیون درخشیدند. بعدا به همراه پرنده آزاد سابق Free Bird ،مایكل هایس گروهی تشكیل دادند. در 29 ژوئن 1999 در فایت ویل شمال كارولاینا، مت و جف اولین عنوان تگ- تیم شان را گرفتند. جف تنها 19 سال داشت.

بعدا در 1999 به هایس برگشتند و با گانگرل همراه شدند. ( بعد از آنكه اج و كریستین دست از مقاومت برداشتند.)

در 7 اكتبر 1999 ورزشگاه نو مرسی No Mercy دوباره اج و كریستین را در یك مسابقه ی TLC مقابل مت و جف قرار داد. در این مسابقه هركدام از گروه ها باید 1000$ آویزان از بالای رینگ را بر می داشتند. در این صورت علاوه بر 1000$، مدیریت خصوصی تری رانلز را هم می گرفتند. مسابقه بسیار تماشایی بود. جف كیف پول را گرفت و اینگونه آنها برنده ی مسابقه شدند. بعدها لیتا به عنوان گروه آنها را همراهی كرد. جف و مت كار خود را ادامه دادند تا در تگ- تیم موفق باشند. آنها عنوان های تگ- تیم را در 5 موقعیت متفاوت به دست آوردند. جف خودش عنوان قهرمان نسبتا سنگین وزن و هاردكر را دوبار از آن خود كرد. و بعد از شكست تریپل اچ مدتی عنوان قهرمان بین قاره ای را به نام خود كرد. در 2002 مت و جف درگیری كوچكی با آندرتیكر داشتند. جف در1 جولای 2002 در مسابقه ی نردبان كه بر سر عنوان قهرمان سنگین وزن بود در برابر آندرتیكر باخت. جف تقریبا داشت با كمربند فرار می كرد ولی در آخر مسابقه آندرتیكر دست جف را به نشانه ی احترام بالا گرفت. مت در همان سال به Smack Down رفت. جف در مسابقات تك نفره در RAW بی نظیر بود. در ژانویه ی 2003 جف بعد از هر مسابقه به حریفان خود حمله می كرد. ولی این فكر بعد از یك ماه كنار گذاشته شد. جف در كنار كارش باید با زندگی خصوصی اش هم می جنگید. او دائما می خوابید، كم كم در هنگام نمایش ها گم می شد، دیر به نمایش می آمد، تصادفا در هتل خوابش می برد و .... WWE او را برای تست مواد مخدر خواست ولی جف به در خواست آنها جواب منفی داد. بعد از تلاش های بسیار برای اینكه نام هاردی در لیست WWE بماند در نهایت او ترخیص شد. آخرین داستان او با WWE دوستی عاشقانه ای را با تریش استراتوس به وجود آورد. در 24 می 2003 چهره ی آشنا به امگا بازگشت و در چهره ی Willow the Whisp به كارش ادامه داد. اولین مسابقه ی او در ژولای برگزار شد. جمعیت در ورزشگاه او را به شدت مسخره كردند. اما در آخر او در برابر جویی متیوس پیروز شد. در جولای 2004 داستی رود فرصتی دوباره به جف داد تا در برابر جف جارت مبارزه كند. بعد از مغلوب كردن مانتی برون هاردی دوباره فرصتی پیدا كرد تا در مسابقه ی نردبان با جارت روبه رو شود. او مسابقه را برد ولی خارج از مسابقه اسكات هال و كوین نش او را‌ (). در سال 2005 هاردی با راون درگیری پیدا كرد. او در تیبل مچ (مسابقه ی میز) نتیجه را به راون واگذار كرد. در آگوست همان سال او در چند مسابقه ی دیگر هم شركت كرد بعد از آن مدتی نمایشی نداد و مجددا برای مدتی بیكار شد. هاردی در تلویزیون هم دیده نشد و در مردم این باور را به وجود آورده بود كه مسئولا ن او را از شركت در برنامه های تلویزیون دور نگه می دارند. قرارداد ترخیص او در آخر ماه جولای پایان یافت. در 4 آگوست 2006 WWE اعلام كرد كه بعد از سه سال غیبت جف هاردی با او قرارداد جدیدی نوشته اند. هاردی درباره ی نتیجه اعتیادش گفت كه فقط مقدار ناچیزی مصرف كرده و معتاد نبوده است. در 21 آگوست 2006 او به WWE بازگشت و با اج EDGE مسابقه داد. این اولین مسابقه ی جف با WWE در 3 سال بود. او مسابقه را برد. در 28 آگوست 2006 او مسابقه اش با رندی اورتون بر سر كمربند قهرمان بین قاره ای را برد.

+ نوشته شده در  شنبه ششم آذر ۱۳۸۹ساعت 14:57  توسط شایان  | 


  • کشتی حرفه ای

استفان فرلی(Stephen Farrelly) در 28 ژانویه سال 1978 در ایرلند به دنیا آمد.کسی که ما او را با نام شیمس در برند راء می شناسیم.انگیزه ی شیمس برای ورود به کشتی حرفه ای از تماشای بریتیش رستلینگ در ITV و دبلیودبلیواف در اسکای1 به وجود آمد.با مشورت برت هارت،شیمس تمریناتش را درون مدرسه ی کشتی حرفه ای لری شارپ در آپریل 2002 زیر نظر تنک تولند،کلیف کمپتون و سیندی راجرز آغاز کرد.شش هفته بعد او در شروع به کارش مقابل Robert Pigenion قرار گرفت.پس از آن شیمس خیلی زود دچار یک آسیب دیدگی گردن شدید شد که دو سال او رو از میادین دور نگه داشت.او در می 2004 با استفاده از نام شیمس در باشگاه تازه تاسیسIrish Whip Wrestling در دابلین به کشتی حرفه ای بازگشت.در 9 جولای همان سال شیمس به مصاف مارک بارنز رفت و به راحتی او رو مغلوب کرد.سپس در همان ماه برنده ی بتل رویال شد.شیمس در همان باشگاه با غلبه بر درن باریدج اولین قهرمان IWW شد. شیمس در این باشگاه ایرلندی درخشش خیره کننده ای داشت.به طوری که سال 2005 جذب British independent circuit در انگلستان شد.او در آنجا هم درخشید و نشان داد لایق جایگاه بالاتری هست.در 13 نوامبر 2006 او در شو راء در منچستر به عنوان یکی از تیم محافظتی ورزشگاه برای دور کردن دی جنریشن ایکس از رینگ  ظاهر شدکه در پایان یک پدیگری هم از تریپل اچ دریافت کرد.شیمس از سال 2007 تا 2009 در فلوریدا چمپینشیپ رستلینگ حضور داشت.در سی ام جولای 2009 در یکی از اپیزود های ای سی دبلیو شیمس به طور رسمی در دبلیودبلیوای ظاهر شد و به راحتی از سد یک کشتی گیر محلی گذشت.پس از آن در هفته های متوالی او در برابر کشتی گیر های متفاوت برنده می شد و یک شخصیت قدرتمند در رینگ برای خود ایجاد کرد.پس از رایولری او با شلتون بنجامین،شیمس به طور رسمی به برند راء منتقل شد.او اولین مسابقه اش در راء رو با جیمی نوبل برگزار کرد که در آن بازی شیمس با قدرت از سد نوبل گذشت.در سوروایور سریز 2009 شیمس یکی از اعضای تیم میز در مقابل تیم موریسون بود که در آن شب با حذف کردن جان موریسون باعث پیروزی تیمش شد.این پایان کار نبود و در شب بعد در ماندی نایت راء او با برد در بتل رویال نامبر وان کنتندر کمربند دبلیودبلیوای جان سینا در پی پر ویو تی ال سی شد.سرانجام در تی ال سی 2009 در یک تیبل مچ او در کمال شگفتی قادر به شکست دادن جان سینا ی باتجربه شد و اولین و مهمترین کمربندش را در دبلیودبلیوای بدست آورد.از آن موقع تا کنون شیمس به طور مستمر در شو های دبلیودبلیوای در بالاترین سطح حضور دارد نشان داده که کشتی گیر لایقی است.

  • بازیگری

شاید برای شما جالب باشد شیمس تاکنون در چند فیلم و شو نقش آفرینی کرده.او نقش TWO TON رو در فیلم The Escapist در کنار جوزف فینس و برایان کاکس بازی کرده،همچنین نقش کوچکی در فیلم 3Crossesداشته.علاوه بر این شیمس نقش  یک زامبی رو در فیلم Assault of Darkness بازی کرده.او در بسیاری از اپیزود های برنامه ی Dustin the Turkey هم حضور داشته.

  • عناوین و افتخارات

کمربند قهرمانی فلوریدا رستلینگ  - کمربند قهرمانی سنگین وزن IWW - کمربند قهرمانی دبلیودبلیوای - جایزه ی اسلمی آوارد برای برک اوت استار شدن در سال 2009 - قرار گرفتن در رده ی دهم در بین 500 کشتی گیر برتر سال 2010+ نوشته شده در  شنبه ششم آذر ۱۳۸۹ساعت 14:57  توسط شایان  | 

  بیوگرافی وید برت

 

 

بیوگرافی وید برت:

نام واقعی: استوارت الکساندر " استو " بنت

نام های داخل رینگ: لارنس نایت – استو بنت – استو ساندرس – وید برت

تاریخ تولد: August  10 , 1980

تاریخ ورود به کشتی کج: June , 2004

مربیان: جورج ریچی – آل اسنو

افتخارات: برنده شدن سیزن یک ان اکس تی

FCW

وید برت در سال 2007 وارد لیگ FCW شد و در آنجا با پائول برچیل که مدتی پیش از کمپانی اخراج شده بود تگ تیم شد و توانست قهرمان تگ تیم  به همراه برچیل شود. پس از آن وید با درومک اینتایر سوپراستار حال حاضر برند اسمکدان تگ تیم شد و توانست دوباره قهرمانی تگ تیم را اینبار به همراه درو بدست آورد.

ECW

درسال 2009 وید برت به ECW آورده شد و در کنار داستی رودز شروع به فعالیت کرد.

NXT

در آخرین شوء ECW در تاریخ 16 فوریه 2010 اعلام شد که در شوء ان اکس تی که جایگزین شوء ای سی دبلیو شد وید برت به عنوان روکی کریس جریکو فعالیت خواهد کرد.

در سیزن 1 ان اکس تی وید برت توانست با کنار زدن دیگر روکی ها برنده این مسابقات شده و به عنوان یک سوپراستار در کمپانی فعالیت کند.

اولین حضور در راء

اولین حضور وید برت در شوء راء به همراه دیگر روکی های سیزن 1 ان اکس تی اتفاق افتاد و آنها پس از بازی جان سینا با سی ام پانک در تاریخ 7 جون به این دو سوپراستار و همچنین به گزارشگرها و خدمه حمله کرده و رینگ را نابود کردند.

تشکیل گروه Nexus

پس از روی دادن این اتفاقات جنرال منیجر آن زمان راء یعنی برت هارت وید برت را از کمپانی اخراج کرد . پس از این  تصمیم برت هارت ، وید برت و دیگر روکی ها به او حمله کردند. سپس وینس مکمن مالک کمپانی برت هارت را از سمتش برکنار کرد و جنرال منیجر جدیدی را استخدام کرد. تا به الان هنوز نام جنرال منیجر فاش نشده است. جنرال منیجر راء تمام روکی ها را دوباره استخدام کرد و آنها راNexus  نامید.

استوری لاین  با جان سینا

پس از این که روکی ها عضوی از کمپانی شدند درگیری های خود را با دیگر سوپراستاران از جمله جان سینا ادامه دادند . در سامراسلم 2010 اعضای نکسس در یک بازی تگ تیم مچ به دیدار تیم جان سینا متشکل از سوپراستاران راء رفتند و برای اولین بار طعم باخت را چشیدند. پس از آن در پی پی وی نایت آف چمپینز وید برت به همراه 5 سوپراستار دیگر در یک بازی 6 پک برای کسب عنوان قهرمانی دبلیو دبلیو ای به مصاف هم رفتند که در آن بازی رندی اورتن توانست برنده مسابقه شود. سپس درگیری های بین نکسس و جان سینا شدت گرفت و قرار شد در پی پی وی هل این سل یک بازی بین وید برت و جان سینا انجام شود و اگر سینا در این بازی پیروز شود گروه نکسس منحل و اگر برت پیروز شود سینا به عضویت نکسس دربیاید. در این بازی برت پیروز شد و سینا به عضویت گروه نکسس در آمد. در پی پی وی بعدی یعنی برگینگ رایتس وید برت به مصاف رندی اورتن برای کسب عنوان قهرمانی دبلیو دبلیو ای رفت ولی این بازی با دخالت سینا به صود برت تمام شد ولی  رندی همچنان قهرمان باقی ماند . در سروایور سریز قرار شد سینا به عنوان داور مخصوص بازی برت با رندی قرار گیرد و اگر  وید برت قهرمان نشود سینا از کمپانی اخراج شود.

در این بازی سینا نگذاشت که برت پیروز شود و رندی همچنان قهرمان باقی ماند .

در راء فردا سینا برای همیشه از کشتی کج خداحافظی کرد. درسوی دیگر برت در مین ایونت در مقابل رندی قرار گرفت و دوباره رندی پیروز میدان شد ولی با همکاری گروه نکسز دمیز با کش کردن کیف خود توانست قهرمان دبلیو دبلیو ای شود. باید ببینیم در شوء های آتی وید برت و نکسس چه عکس العملی خواهند داشت.

+ نوشته شده در  شنبه ششم آذر ۱۳۸۹ساعت 14:56  توسط شایان  | 

  نتایج دبلیو دبلیو ای سوپراستارز 24 نوامبر 2010

1-کرت هاکینز در برابر ترنت بارتا

هفته پیش کرت هاکینز در مقابل بارتا شکست خورده بود ولی در این هفته او یک ریمچ درخواست کرد . بارتا این چلنج را پذیرفت و در بازی عملکرد خوبی نشان داد ولی در نهایت هاکینز توانست او را شکست دهد.

برنده مسابقه : کرت هاکینز

2-سنتینو مارلا و ولادمیر کازلاو در برابر پریمو و زک رایدر

در سوروایور سریز مارلا و کازلاو خیلی به برنده شدن عنوان های تگ تیم نزدیک شدند ولی در آخر نتوانستند پیروز شوند. در شوءاین هفته سوپراستارز نیز آنها به مصاف پریمو و رایدر که هرکدام جداگانه قهرمان تگ تیم شده اند رفتند و در نهایت توانستند آنها را شکست دهند.

برنده مسابقه : سنتینو مارلا و ولادمیر کازلاو

3-مارک هنری در برابر برادران اوسو

در هفته پیش هنری از این دو برادر باخته بود و در ریمچ این هفته نیز قرار شد این مسابقه انجام شود. ولی در این هفته مارک هنری عملکرد بهتری نسبت به برادران اوسو داشت و در نهایت توانست با اجرای فینیشر بر روی اوسز پیروز این مسابقه شود.

برنده مسابقه : مارک هنری

+ نوشته شده در  شنبه ششم آذر ۱۳۸۹ساعت 14:51  توسط شایان  | 

  نتایج دبلیو دبلیو ای سوپراستارز 28 اکتبر 2010


1- مارک هنری در برابر جی اوسو

در این بازی با این که تامینا و جیمی اوسو وارد رینگ شدند جی نتوانست مارک هنری را شکست دهد. هنری با اجرای فینیشر خود پیروز این بازی شد.

برنده مسابقه : مارک هنری

2- ام وی پی در برابر کرت هاکینز

سه هفته پیش بود که هاکینز از تگ تیم قبلی خود یعنی آرچر جدا شد به امید این که به صورت انفرادی بتواند موفق باشد. ولی این طور نبود. او نتوانست از سد ام وی پی بگذرد. ام وی پی بیتر کنترل بازی را در اختیار داشت و در نهایت توانست با اجرای یک Play Maker پیروز این مسابقه شود.

برنده مسابقه : ام وی پی

3- تایلر رکس در برابر کریس مسترز

این بازی اولین مسابقه رکس در سوپراستارز بود. دو هفته پیش بود که وا توانست با غلبه بر کاوال عضو تیم اسمکدان در برگینگ رایتس شود و جام پیروزی را بالای سر ببرد. حریف او بعنی مسترز توانایی غلبه بر رکس را داشت ولی رکس با کنترل بازی توانست پیروز میدان شود.

برنده مسابقه : تایلر رکس

+ نوشته شده در  شنبه ششم آذر ۱۳۸۹ساعت 14:51  توسط شایان  | 

  نتایج دبلیو دبلیو ای سوپراستارز 22 اکتبر 2010


1- سنتینو مارلا و ولادمیر کازلاو در برابر د اوسز

از زمانی که کازلاو و مارلا با هم تگ تیم شدند شروع به بردن تیم های زیادی در کمپانی کردند در سوپراستارز دیشب نیزاین دو یک بازی فوق العاده به نمایش گذاشتند. کازلاو با قدرت خود و مارلا با تاکتیک خود یک تیم خوب را تشکیل داده اند. در این بازی نیز سنتینو با اجرای فینیشر خود یعنی Cobra توانست پیروزی را برای تیم خود در برابر برادران اوسو به ارمغان آورد.

برنده مسابقه : سنتینو مارلا و ولادمیر کازلاو

2- درن یانگ در برابر ویلیام ریگال

در این بازی که سومین بازی این دو سوپراستارز در دبلیو دبلیو ای سوپراستارز بود ریگال با اجرای فینیشر خود توانست یانگ را شکست دهد.

برنده مسابقه : ویلیام ریگال

در این قسمت از شوء نکسس وارد رینگ میشن و اولین حضور خود در سوپراستارز را تجربه میکنن. وید برت به تماشاگرها میگه که در بازی یکشنبه شب در برابر رندی اورتن پروز خواهد شد و چهلمین قهرمان دبلیو دبلیو ای خواهد شد. باید ببینیم در بازی این دو در برگینگ رایتس چه خواهد گذشت

3- درومک اینتایر و کودی رودز در برابر ام وی پی و کریس مسترز

با این که این بازی بر سر عنوان های قهرمانی نبود ولی یک بازی بسیار زیبا بود. در این بازی هر چهار سوپراستارز به نحو احسن کار کردند ولی در  نهایت درومک اینتایر با اجرای یک Future Shock DDT توانست ام وی پی را پین کرده و به همراه رودز برنده مسابقه شوند.

برنده مسابقه : درومک اینتایر و کودی رودز

+ نوشته شده در  شنبه ششم آذر ۱۳۸۹ساعت 14:50  توسط شایان  | 

  نتایج دبلیو دبلیو ای سوپراستارز 14 اکتبر 2010


1-کلی کلی در برابر لیلا

در این بازی که ناتالیا در بیرون رینگ شاهد بازی بود در پایان بازی یک کمک به کلی کرد و کلی کلی با اجرای یک رول آپ توانست لیلا را شکست دهد.

برنده مسابقه : کلی کلی

2-کرت هاکینز در برابر ترنت بارتا

این بازی که اولین بازی این دو سوپراستار در مقابل همدیگر بود منجر به پیروزی کرت هاکینز شد. هاکینز با قانون پین فال توانست بارتا را شکست دهد.

برنده مسابقه : کرت هاکینز

3-درن یانگ در برابر پریمو

این بازی دومین بازی یانگ پس از اخراج از نکسس بود. بر خلاف بازی گذشته یانگ در برابر ریگال او درر این بازی توانست پریمو را شکست دهد و اولین پیروزی خود را بدست آورد.

برنده مسابقه : درن یانگ

4-ملینا در برابر آیشا فاکس

در این بازی هر دو دیوا یک بازی خوب به اجرا گذاشتند ولی در نهایت ملینا با اجرای یک Back Slide موفق به شکست فاکس شد.

برنده مسابقه : ملینا

+ نوشته شده در  شنبه ششم آذر ۱۳۸۹ساعت 14:50  توسط شایان  | 

  نتایج دبلیو دبلیو ای سوپراستارز 7 اکتبر 2010

 
1- کریس مسترز در برابر ونس آرچر

در این بازی که ونس آرچر پس از مدت ها در رینگ حضور داشت باز هم نتوانست از سد مسترز بگذرد و او پیروز این بازی شد. و پس از پایان بازی یک درگیری بین آرچر و هاکینز صورت گرفت و هاکینز فینیشر خود را بر روی آرچر اجرا کرد.

برنده مسابقه : کریس مسترز

2- ویلیام ریگال در برابر درن یانگ

این بازی اولین بازی یانگ پس از اخراجش از نکسس بود و او می خواست اولین پیروزی خود را رغم بزند ولی در برابر حریف با سابقه خود یعنی ریگال شکست خورد.

برنده مسابقه : ویلیام ریگال

3- اوسز در برابر هارت داینستی

این بازی که ریمچ بازی نایت آف چمپینز بود که در آن بازی اوسز منجر به شکست هارت داینستی و از دست دادن کمربندهای آنها شدند سرانجام اوسز با اجرای فینیشر های خود موفق به شکست هارت داینستی شدند.

برنده مسابقه : اوسز

+ نوشته شده در  شنبه ششم آذر ۱۳۸۹ساعت 14:50  توسط شایان  | 

  نتایج دبلیو دبلیو ای سوپراستارز 30 سپتامبر 2010


نتایج مسابقات دبلیو دبلیو ای سوپراستارز این هفته:

1- بلا توئینز در برابر جیلیان و آلیشا فاکس

در این بازی که بیشتر در اختیار فاکس و جیلیان بود و آنها در داخل و بیرون رینگ بازی را در دست داشتند در نهایت بلا توئینز با اجرای یک پین فال سریع موفق به شکست فاکس و جیلیان شدند. برنده مسابقه : خواهران بلا

2- رندی اورتن در برابر کریس جریکو

این بازی که تکرار بازی این دو سوپراستار در ماندی نایت راء بود در نهایت با دخالت شیمس بدون نتیجه باقی ماند.

برنده مسابقه : بدون نتیجه

3- جک سوئگر در برابر کوفی کینگستون

در مین ایونت سوپراستارز این هفته که بین جک سوئگر و کوفی کینگستون برگزار شد ، همان طوری که انتظار می رفت بازی در دست کوفی بود و در نهایت کوفی توانست فینیشر خود را اجرا کند. ولی زمانی  برای پین کردن سوئگر می رفت ، سوئگر آن را با یک انکل لاک ریورس کرد. ولی کوفی توانست خود را به طناب ها برساند ولی سوئگر از اجرای سابمیشن خود دست برنداشت و در نهایت داور بازی را با قانون دی کیو به نفع کوفی اعلام کرد. اما شس از پایان بازی سوئگر سابمیشن خود را در بیرون ار رینگ نیز انجام داد و سبب مصدومیت کوفی کینگستون شد.

 برنده مسابقه : کوفی کینگسنون با قانون دی کیو

+ نوشته شده در  شنبه ششم آذر ۱۳۸۹ساعت 14:49  توسط شایان  | 

نتایج کوتاه دبلیو دبلیو ای سوپراستارز 2 سپتامبر 2010

مسابقه سوم : سنتینو مارلا در برابر جی اوسو  ............................ برنده مسابقه: سنتینو مارلا


+ نوشته شده در  شنبه ششم آذر ۱۳۸۹ساعت 14:49  توسط شایان  | 

  نتایج ماندی نایت راء 22 نوامبر


نکسس وارد میشن و برت میگه که اون به خاطر سینا بود که از رندی آر کی او خورد و شکست خورد به همین دلیل یه بازی دیگر در مقابل رندی میخواد. جنرال منیجر راء اعلم میکنه که این بازی امشب اتفاق خواد افتاد و وید برت باید در مقابل رندی اورتن برای کمربند دبلیو دبلیو ای قرار بگیره.

1-شیمس در مقابل آرتروث ( King of the Ring Qualfying Match )

در این بازی هر دو استار عملکرد خوبی داشتند و بازی خوبی بر جا گذاشتند ولی در نهایت شیمس با اجرای فینیشر خود توانست پیروز این مسابقه شود و به تورنمنت کینگ آف د رینگ راه پیدا کند.
برنده مسابقه : شیمس

2-الکس رایلی در برابر ازیکل جکسون ( King of the Ring Qualifying Match )

این بازی خیلی طول نکشید و در نهایت جکسون توانست با اجرای فینیشر خود پیروز این مسابقه شود و به تورنمنت کینگ آف د رینگ راه پیدا کند.
برنده مسابقه : ازیکل جکسون

جان سینا وارد میشه و میگه که از همه ی سوپراستارها تشکر میکنه و  از همه ی طرفداران و میگه که خیلی خوشحاله نه فقط به خاطر این که این همه کمربند بدست آورده به خاطر احترام طرفداران به او هستش. بعد میگه که از خانواده اش به خاطر این که گذاشتن اون به این حرفه رو بیاره تشکر میکنه. بعد میگه که از طرفداران میخواد که رو راست باشن و بعضی از طرفداران شروع میکنن به بو کردن او و بقیه به تشویق کردن او و به وید برت میگه که اون باید هر چی که داره رو کنه وگرنه به او صدمه خواهند زد. سینا دوباره از طرفدارن تشکر میکنه و رینگ رو ترک میکنه و در راه خروج از سوپراستارها خداحافظی میکنه و با رندی دست میده و در آخر با وید برت رو به رو میشه و برت حرکت You Can't See Me رو اجرا میکنه.

3-تد دیبیاسی در مقابل دنیل برایان ( King of the Ring Qualifying Match )
هر دو استار وارد میشن و بازی آغاز میشه و تد کنترل بازی رو در دست میگیره ولی در پایان برایان با اجرای یک اسپاین باستر و سابمیشن خود توانست تد را وادار به تپ اوت کنه و برنده مسابقه بشه.
برنده مسابقه : دنیل برایان

4-ناتالیا در برابر آلیشا فاکس
قهرمان جدید دیواز وارد میشه و کنترل بازی رو در دست میگیره و یک سوپلکس اجرا میکنه. ناتالیا شارپ شوتر رو اجرا میکنه و فاکس تپ اوت میکنه . ناتالیا موفق به شکست فاکس میشه.
برنده مسابقه : ناتالیا

5-جان موریسن در برابر تایسن کید ( King of the Ring Qualifying Match )
آخرین بازی مقدماتی کینگ آف درینگ در راء بین این دو استار بود که عملکرد خوبی بر جا گذاشتند. در پایان موریسن با اجرای فینیشر خود توانست به این مسابقات راه پیدا کند.
برنده مسابقه : جان موریسن

6-رندی اورتن در برابر وید برت ( WWE Championship )
در پایان این بازی برت فینیشر خودشو به رنید میزنه و میره برای کاور ولی جان سینا وارد میشه و داور رو به بیرون رینگ میکشه و بر روی برت فینیشر خودشو اجرا میکنه. سپس نکسس سینا رو تا بیرون ورزشگاه دنبال میکنن . در همین لحظه رندی یک آر کی او بر روی برت میزنه و پیروز این مسابقه میشه.
برنده مسابقه : رندی اورتن

7- رندی اورتن در برابر دمیز ( WWE Championship )
دیمز وارد رینگ میشه و میخواد که کیف خودشو کش کنه و همین کارو میکنه. داور وارد میشه و بازی شروع میشه. دمیز چند ضربه پشت سر هم به رندی میزنه. رندی بلند میشه و چند کلوزلاین به دمیز میزنه و  میره برای آر کی او ولی دمیز اونو با یک اسکال کراشینگ فیناله ریورس میکنه و میره برای پین و پیروز این مسابقه میشه و برای اولین بار قهرمان دبلیو دبلیو ای میشه.
برنده مسابقه : دمیز ( قهرمان جدید دبلیو دبلیو ای )
+ نوشته شده در  شنبه ششم آذر ۱۳۸۹ساعت 14:48  توسط شایان  | 


باب اورتن وارد میشه و میگه که رندی به کریر سینا توجهی نخواهد کرد و برت را شکست دهد . در همین لحظه برت وارد میشه و میگه که رندی در سروایور سریس از او شکست خواهد خورد . در این لحظه د میز وارد میشه و میگه که مثل هفته پیش به رندی میگم که من اگه کیفمو کش کنم ..... در همین هنگام سینا وارد میشه و میگه چنین اتفاقی نخواهد افتاد.

1-دالف زیگلر در برابر مارک هنری

در این بازی زیگلر عملکرد بهتری داشت و در نهایت با اجرای اسلیپر هولد توانست هنری را شکست دهد.

برنده مسابقه : دالف زیگلر

2-هیت اسلیتر و جاستین گابریل در برابر د هارت داینستی

در پایان این بازی تایسن کید با زدن ضربه ای به اسمیت باعث شد گابریل فینیشر خود را بر روی او اجرا کنه و باعث شکست تیمش بشه.

برنده مسابقه : هیت اسلیتر و جاستین گابریل

3-بروکلین برالر در برابر ازیکل جکسون

در پایان این بازی جکسون با اجرای یک کنوزلاین توانست حریف خود را شکست دهد.

برنده مسابقه : ازیکل جکسون

4-جان سینا در برابر الکس رایلی

در پایان این بازی سینا با اجرای سابمیشن خود توانست رایلی را شکست دهد.

5-سنتینو مارلا و ولادمیر کازلاو در برابر اوسز

سنتینو با اجرای کوبرا توانست به همراه کازلاو برنره مسابقه شوند.پس از بازی شیمس وارد میشه و شروع یه زدن سنتینو میکنه ولی موریسن وارد میشه و شیمس رو میزنه.

برنده مسابقه : سنتینو مارلا و ولادمیر کازلاو

6-کوفی کینگستون در برابر دیوید اوتانگا

در پایان این بازی جورج استیلس وارد میشه و یک ضربه به داور میرنه و کوفی با اجرای یک ترابل این پردایس توانست پیروز میدان بشه.

برنده مسابقه : کوفی کینگستون

7-آرتروث در برابر وید برت

هر دو استار نمایش خوبی بر جا گذاشتند ولی در نهایت برت با اجرای ویست لند توانست تروث را شکست دهد.

برنده مسابقه : وید برت

8-آلبرتو دلریو در برابر اسلاتر

در پایان این بازی دلریو با یک ضربه به پشت سر حریف خود توانست او را شکست دهد.

برنده مسابقه : آلبرتو دلریو

9-مایی یانگ در برابر لی کول

در این بازی تمام دیواها وارد میشن و باعث پیروزی یانگ میشن.

برنده مسابقه :مایی یانگ

10-دنیل برایان در برابر جک سوئگر

در پایان این بازی برایان با زدن یک ضربه توانست سوئگر را شکست دهد.

برنده مسابقه : دنیل برایان


+ نوشته شده در  شنبه ششم آذر ۱۳۸۹ساعت 14:47  توسط شایان  | 

  دبلیو دبلیو ای راو 8 نوامبر 2010

 

Match by Matches of WWE Monday Night Raw 2010.11.08 - HDTV.x264 - Photos & Results

-----------------------------------

مسابقات کشتی کج دبلیو دبلیو ای راو 8 نوامبر 2010:

نتایج کوتاه مسابقاتی که در دبلیو دبلیو ای راو این هفته برگزار شد:

مسابقه اول: مسابقه تگ تیم 6 نفره دیواها ............................................ برنده مسابقه: نیکی بلا و بری بلا و ایو تورس

مسابقه دوم: تیم د هارت داینستی درمقابل تیم یوسوز ............................... برنده مسابقه: تیم یوسوز

مسابقه سوم: تد دیبیاسی در مقابل گلداست ......................................... برنده مسابقه: گلداست

مسابقه چهارم: جان سینا در مقابل اوتنگا .............................................. برنده مسابقه: جان سینا

مسابقه پنجم: سانتینو مارلا در مقابل شیمس ......................................... برنده مسابقه: شیمس

مسابقه ششم: تیم وید برت در مقابل تیم رندی اورتن ................................ برنده مسابقه: تیم وید برت

+ نوشته شده در  شنبه ششم آذر ۱۳۸۹ساعت 14:46  توسط شایان  | 

  نتایج ماندی نایت راء 1 نوامبر 2010رندی اورتن وارد رینگ میشه و میگه که نمیتونه قبول کنه با داوری سینا کمربند رو ببازه سینا وارد میشه و میگه که خودشم این قضیه رو دوست نداره ولی مجبوره.نکسس وارد میشن و برت میگه که از سینا بابت حرفی که زد تشکر میکنه ولی سینا میگه که این قضایا تموم میشه . رندی میگه که نمیتونه تا سروایور سریس صبر کنه و برت رو امشب چلنج میکنه . جنرال منیجر میگه که این بازی به صورت تگ تیم خواهد بود به همراه داور مخصوص جان سینا.

  • جاستین گابریل و هیت اسلیتر در برابر هارت داینستی

این بازی بیشتر در دست کید و اسمیت بود ولی در نهایت کید یک ضربه ناگهانی به اسمیت میزنه و گابریل از این فرصت استفاده میکنه و فینیشر خود را بر روی اسمیت اجرا میکنه و به همراه اسلیتر برنده مسابقه میشه.

برنده مسابقه : جاستین گابریل و هیت اسلیتر

شیمس وارد میشه و میگه که هفته پیش سنتینو او رو نبرده بلکه فقط خود او این کار را کرده تا سنتینو خوشحال بشه . شیمس مارلا رو دعوت میکنه و لی مارلا میگه که او به خاطر این که زیاد شکلات خورده نمیتونه بازی کنه و رقیب بهتری رو برای او داره.

  • ولادمیر کازلاو در برابر شیمس

بازی شروع میشه و شیمس چند ضریه متوالی میزنه ولی کازلاو با قدرت خود ریورس میکنه ولی شیمس بهتر عمل میکنه و با اجرای فینیشر خود برنده مسابقه میشه.

برنده مسابقه : شیمس

  • زک رایدر در برابر ازیکل جکسون

در این بازی کوتاه ازگیل جکسون توانست در مدت بسیار کوتاه و با بهره گیری از قدرت بدنی بالای خود زک رایدر را شکست دهد ازگیل جکسون پس از مدت ها مصدومیت و دوری از میادین بازگشته نسبتا خوبی داشته.

برنده مسابقه : ازیکل جکسون

  • دمیز در برابر بیگ شو

این بازی که بسیار بازی زیبایی بود در نهایت بیگ شو در حال زدن میز بود که رایلی وارد رینگ میشه ولی بیگ شو دمیز رو به طرف او پرتاب میکنه ودر همین هنگام دمیز با کیف دستی خود به شکم بیگ شو میزنه و داور بازی رو به نفع بیگ شو تموم میکنه.

برنده مسابقه : بیگ شو با قانون دی کیو

  • تد دیبیاسی در برابر دنیل برایان

در این بازی هر دو استار خیلی خوب عمل کردند ولی در پایان دیبیاسی درحال اجرای فینیشر خود بود که برایان اونو ریورس میکنه و سابمیشن خود را بر روی دیبیاسی اجرا میکنه و برنده مسابقه میشه.

برنده مسابقه : دنیل برایان

  • ناتالیا در برابر میشل مک کول

در پایان این بازی ناتالیا با اجرای یک رول آپ توانست پیروز این مسابقه شود.

  • رندی اورتن و آرتروث در برابر وید برت و دیوید اوتانگا

در این بازی که جان سینا دور مخصوص بود در چند صحنه مانع داخل شدن برت شد و در نهایت رندی یک آر کی او به اوتانگا میزنه و برت رو به بیرون رینگ پرتاب میکنه و تروث کاور میکنه و پیروز مسابقه میشه.

برنده مسابقه : رندی اورتن و آرتروث

+ نوشته شده در  شنبه ششم آذر ۱۳۸۹ساعت 14:45  توسط شایان  | 

  نتایج ماندی نایت راء 25 اکتبر 2010در آغاز شوء نکسس وارد رینگ میشن و اوتانگا به همراه جان سینا با کمربندهای تگ تیم خود وارد میشن.برت به سینا میگه که خودش را معرفی کنه و سینا میگه اونا کار شگفت انگیزی انجام دادند و آندرتیکر را زنده به گور کردند.سپس برت اعلام میکنه که در مین ایونت امشب سینا در برابر رندی اورتن بازی خواهد داشت . سپس برت از سینا میخواد که بگه در برگینگ رایتس چی شد و سینا جواب میده که او کاری کرد که برت ببرد. وید برت از این موضوع خوشحال نیست و میشگه که سینا هنوز از نکسس اخراج نشده است.

1-جان سینا و دیوید اوتانگا در برابر جاستین گابریل و هیت اسلیتر ( WWE Tag Team Championship Match)

قبل از شروع بازی برت میگه که نمیخواد نکسس با هم دعوا کنن پس به اوتانگا میگه که بر روی زمین بیفته ولی او قبول نمیکنه.ولی پس از اصرار برت ، اوتانگا بر روی زمین میفته و اسلیتر او را پین میکنه و به همراه گابریل قهرمانان جدید تگ تیم میشن.

برنده مسابقه : جاستین گابریل و هیت اسلیتر ( New Tag Team Champions)

2-دالف زیگلر در برابر دنیل برایان

در این بازی هر دو استار بازی خوبی را به نمایش گذاشتند ولی در نهایت زیگلر در حال برنده شدن با اجرای اسلیپر هولد بود که برایان اونو به لبل لاک ریورس میکنه . ویکی پای زیگلر رو به طرف طناب میکشه ولی داور اونو نمیبینه و زیگلر تسلیم میشه.

برنده مسابقه : دنیل برایان

3-لی کول در برابر ملینا و گیل کیم

در پایان این بازی مک کول با یک تگ سریع وارد رینگ شد و رول آپ ملینا به همراه لیلا برنده مسابقه شدند.

4-آرتروث در برابر دمیز

در پایان این بازی رایلی قصد زدن آرتروث را داشت ولی ایو به او یک چک میزند و آرتروث یک ضربه سنگین به او وارد میکند و زمانی که وارد رینگ میشه دمیز بر روی او فینیشر خود را اجرا میکنه و برنده مسابقه میشه.

برنده مسابقه : دمیز

5-شیمس در برابر سنتینو مارلا

در پایان این بازی شیمس که فینیشر خود را بر روی مارلا اجرا کرده بود منتظر ماند تا او بایستد ودر این هنگام موریسن وارد میشه و به شیمس میکه که بازی رو نگه داره ولی شیمس گوش نمیکنه و آماده زدن فینیشر خود میشه ولی مارلا جا خالی میده و با اجرای یک رول آپ برنده مسابقه میشه.

برنده مسابقه : سنتینو مارلا

6-رندی اورتن در برابر جان سینا

برنده این مسابقه داور مخصوص بازی برت در برابر اورتن در سروایور سریز را انتخاب خواهد کرد.در این بازی هر دو استار یک بازی خوب مانند بازی های قبلی خود در برابر یکدیگر به نمایش گذاشتندولی در پایان سینا یک اتیتود اجاسمنت اجرا میکنه ولی اورتن اونو کیک اوت میکنه . سینا برای اتیتود اجاسمنت دیگر آماده میشه ولی اورتن اونو به یک آر کی ار تبدیل میکنه و سینا به بیرون رینگ پرتاب میشه.رندی سینا رو به داخل رینگ میاره و برای زدن پانت آماده میشه که برت سینا رو از رینگ به بیرون میکشه و سینا با قانون DQ برنده مسابقه میشه.

برنده مسابقه : جان سینا ( با قانون DQ )

+ نوشته شده در  شنبه ششم آذر ۱۳۸۹ساعت 14:45  توسط شایان  | 

 نتایج دبلیو دبلیو ای راء 18 اکتبر 2010تدی لانگ به رینگ میاد و جام برگینگ رایتس را به رینگ میارن. و یک کل کل بین او و جنرال منیجر راء اتفاق میفتد. سپس دمیز به همراه تیم راء و ازیکل جکسون ( یار جدید تیم راء ) وارد میشن و دمیز به لانگ میگه که تیم راء با هدایت من تیم اسمکدان را در برگینگ رایتس شکست خواهد داد. سپس تیم اسمکدان با رهبری بیگ شو وارد میشن و یک درگیری بین تیم راء وتیم اسمکدان صورت میگیرد. سپس بیگ شو درخواست یک بازی با دمیز میکنه و دمیز پیشنهاد او را پذیرفت.

1-کودی رودز و درومک اینتایر در برابر هارت داینستی

این بازی که مک اینتایر و رودز با اجرای تگ های سریع بازی را در اختیار داشتند در نهایت اسمیت وارد میشه و میخواد که فینیشر خودش رو به همراه کید بر روی مک اینتایر انجام بده ولی منصرف میشه وشارپ شوتر رو بر روی مک اینتایر اجرا میکنه و سپس کید مانع پیروزی تیمش میشه و مک اینتایر با اجرای فینیشر خود موفق به کسب پیروزی برای تیمش میشه.

برنده مسابقه : کودی رودز و درومک اینتایر

2-گلداست در برابر زک رایدر

این بازی که بسیار کوتاه بود در نهایت گلداست با اجرای فینیشر خود توانست رایدر را شکست دهد. ولی پس از بازی تد دیبیاسی وارد میشه و شروع به زدن گلداست میکنه. سپس آکسانا کمربند میلیون دلاری رو میدزده ولی ماریس او رو متوقف میکنه. در همین هنگام گلداست فینیشر خود یعنی فاینال کات رو بر روی دیبیاسی اجرا میکنه.

برنده مسابقه : گلداست

3-جان سینا و رندی اورتن در برابر هاسکی هریس و مایکل مک گیلیکاتی

قبل از بازی نکسس دور رینگ رو محاصره میکنن. این بازی که یک بازی بسیار زیبا بود در نهایت رندی با اجرای آر کی او و سینا با اجرای اتیتود اجاسمنت بر روی هریس موفق به پیروزی در این بازی شدند. پس از پایان بازی برت به سینا دستور میده که به میز گزارشگرها بره که در این هنگام رندی به نکسس حمله میکنه ولی به دلیل زیاد بودن اعضاء نکسس رندی به زمین میفته و اعضاء نکسس فینیشرهای خود را بر روی رندی اجرا میکنن. سپس برت به سینا دستور میده که به او اتیتود اجاسمنت بزنه ولی در این هنگام برت بر روی سینا بک وست لند میزنه.

برنده مسابقه : جان سینا در برابر رندی اورتن

4-ناتالیا در برابر آلیشا فاکس

در پایان این بازی ناتالیا با اجرای یک شارپ شوتر موفق به شکست فاکس شد. پس از پایان بازی لی کول وارد میشن و مک کول یک شارپ شوتر بر روی ناتالیا اجرا میکنه ولی ناتالیا نجات پیدا میکنه و یک شارپ شوتر بر روی لیلا اجرا میکنه.

برنده مسابقه : ناتالیا

5-بیگ شو در برابر دمیز

چیزی از شروع بازی نگذشته بود که تدی لانگ وارد میشه و بازی رو به یک بتل رویال بین سوپراستاران راء و سوپراستاران اسمکدان تبدیل میکنه.

برنده مسابقه : بدون نتیجه

6-بتل رویال بین سوپراستاران راء و اسمکدان

در این بازی که تمام سوپراستاران راء و اسمکدان حضور داشتند در نهایت شیمس و دمیز در حال حذف کردن بیگ شو بودند که اج با اجرای یک اسپیر بر روی شیمس او را نجات داد و بیگ شو با اجرای یک چوک اسلم دمیز را حذف کرد و در پایان بازی اج و بیگ شو با همکاری هم شیمس را خذف کرده و برنده مسابقه شدند.

برنده مسابقه : اج و بیگ شو ( تیم اسمکدان )

+ نوشته شده در  شنبه ششم آذر ۱۳۸۹ساعت 14:45  توسط شایان  | 

  دبلیو دبلیو ای اسمکدان 12 نوامبر - WWE Friday Night Smackdown 2010.11.12 Results

 

Matches of WWE Friday Night Smackdown 2010.11.12 HDTV.XVID High Quality - Photos & Results

 
 

 

مسابقات کشتی کج دبلیو دبلیو ای اسمکدان:

تاریخ برگزاری : 12 نوامبر 2010

نتایج مسابقاتی که در دبلیو دبلیو ای اسمکدان این هفته برگزار گردید:

مسابقه اول: آلبرتو دلریو در مقابل کوفی کینگستن ................................... برنده مسابقه: آلبرتو دلریو

مسابقه دوم: ناتالیا در مقابل لیلا ....................................................... برنده مسابقه: ناتالیا

مسابقه سوم: دیوید اوتانگا درمقابل ایج ............................................... برنده مسابقه: دیوید اوتانگا

مسابقه چهارم: ام وی پی در مقابل دالف زیگلر ....................................... برنده مسابقه: دالف زیگلر

مسابقه پنجم: کین در مقابل بیگشو ................................................... برنده مسابقه: بیگشو

برای مشاهده و دریافت تصاویر و عکس های مسابقات اسمکدان 12 نوامبر 2010 می توانید از آدرس سایتهایی که در قسمت منابع قرار دارند استفاده کنید.

+ نوشته شده در  شنبه ششم آذر ۱۳۸۹ساعت 14:44  توسط شایان  | 

 

Matches of WWE Friday Night Smackdown 2010.11.05 - HDTV.XVID High Quality- photos & Results

 

-----------------------------------

مسابقات کشتی کج جدید دبلیو دبلیو ای اسمکدان 5 نوامبر 2010 این هفته:

مسابقه اول: ایج در مقابل آلبرتو دلریو ................................................................... برنده مسابقه: برنده نداشت

مسابقه دوم: جی تی جی در مقابل دالف زیگلر ........................................................ برنده مسابقه: دالف زیگلر

مسابقه سوم: تیلر رکس در مقابل کریس مسترز ...................................................... برنده مسابقه:  تیلر رکس

مسابقه چهارم: ویکی گررو درمقابل کاتلین ............................................................. برنده مسابقه: ویکی گررو

مسابقه پنجم: ام وی پی درمقابل درو مک اینتایر درمقابل کودی رودز ................................ برنده مسابقه: ام وی پی

مسابقه ششم: تگ تیم مچ 10 نفره ................................................................... برنده مسابقه: تیم اسمکدان

برای مشاهده و دریافت تصاویر و عکس های مسابقات اسمکدان 5 نوامبر 2010 می توانید از آدرس سایتهایی که در قسمت منابع قرار دارند استفاده کنید.

+ نوشته شده در  شنبه ششم آذر ۱۳۸۹ساعت 14:43  توسط شایان  | 

نتایج اسمک داون 29 اکتبر 2010


اسمک داون این هفته با پخش ویدئویی از آندرتیکر و پس از اون حضور کین شروع میشه.کین راجع به مسابقه اش با تیکر در برگینگ رایتز صحبت میکنه.پس از چند لحظه موزیک آلبرتو دل ریو زده میشه و او با یک ماشین کلاسیک وارد میشه.دل ریو میگه که کمربند سنگین وزن رو میخواد و به کین حمله میکنه.حالا ریمستریو میاد و مانع کار دل ریو میشه.مستریو میره برای 619 اما دل ریو به بیرون از رینگ میره،البته پاوول برر در طرف دیگر رینگ بود و ریمستریو به روی او 619 میزنه.کین به داخل رینگ میاد وبا یک بیگ بوت مستریو رو بیرون میندازه.در پایان کار هم ادج دخالت میکنه و با اجرای اسپیر به روی قهرمان سنگین وزن،کین به قسمت ابتدای شو پایان میده.موزیک ادج زده میشه و او خوشحالی میکنه.

1.دالف زیگلر برابر دنیل برایان

در ابتدا ویدئویی از راء هفته ی پیش نشون داده میشه که این دو استار با هم مسابقه دادند.در این بازی زیگلر زیگ زاگ رو اجرا میکنه ومیره برای پین،اما داور نبود و این فرصت رو از دست داد.در پایان دنیل برایان با زدن یک کیک به سر دالف او رو پین کرد و برنده ی مسابقه شد.
برنده ی مسابقه:دنیل برایان

2.جک سواگر برابر کاوال

در این مسابقه جک سواگر با اجرای فینیشر قوی خودش،انکل لاک،کاوال جوان رو وادار به تپ اوت کردن کرد و برنده ی بازی شد.
برنده ی مسابقه:جک سواگر

3.خواهران بلا،کلی کلی و ملینا برابر لی-کول،رزا مندز و الایشا فاکس

در این مسابقه کلی کلی با اجرای K2 به روی رزا مندز او رو پین کرد و موفق شد تیم خودش رو در این بازی به پیروزی برسونه.
برنده ی مسابقه:خواهران بلا،کلی کلی و ملینا

4.بیگشو و کوفی کینگستون برابر کودی رودز و درو مک اینتایر

در این مسابقه بیگشو با اجرای یک چوکسلم قوی به روی کودی رودز تونست تیم خودش رو برنده ی این بازی کنه.البته درو مک اینتایر پارتنر خودش،کودی رودز رو تنها گذاشت و به بیرون رفت.
برنده ی مسابقه:بیگشو و کوفی کینگستون

5.ادج برابر ریمستریو برابر آلبرتو دل ریو

برنده ی این بازی چلنجر کمربند سنگین وزن در سوروایور سریز میشد.در پایان ادج با اجرای اسپیر به روی آلبرتو دل ریو او رو پین میکنه و موفق میشه مسابقه رو ببره.پس از اون کین به روی استیج میاد و کمربندش رو به ادج نشون میده.
برنده ی مسابقه:ادج

دارک مچ اسمک داون این هفته:

در دارک مچ اسمک داون این هفته ادج،ریمستریو و بیگشو به مصاف کین،جک سواگر و آلبرتو دل ریو رفتند.مسابقه با 619 ریمستریو،اسپیر ادج و ناک اوت پانچ بیگشو به روی جک سواگربه پایان رسید.

+ نوشته شده در  شنبه ششم آذر ۱۳۸۹ساعت 14:42  توسط شایان  | 

  نتایج تپینگ اسمک داون 22 اکتبر 2010
نتایج تپینگ اسمکدان این هفته که امشب به روی ایر خواهد رفت:

اسمک داون این هفته با حضور تیم اسمک داون و تیم راء به همراه تدی لانگ،کسی که گفته بود به سوپراستار ها اجازه می دهد مسابقه ها رو خودشان انتخاب کنند شروع میشه.کاپیتان تیم راء،میز یک مسابقه 6 من تگ تیم رو انتخاب میکنه:خودش،جکسون و شیمس برابر بیگشو،کوفی کینگستون و ریمستریو.ادج گفت که سی ام پانک رو میخواد.جان موریسون آلبرتو دل ریو رو انتخاب کرد و جک سواگر هم در میان بوو شدن توسط تماشاگران سانتینو مارلا رو به عنوان حریفش انتخاب کرد.تدی لانگ تمام مسابقه های انتخابی توسط استار ها رو رسمی کرد.

1. بیگشو،ریمستریو و کوفی کینگستون برابر میز،ازکیل جکسون و شیمس
در این مسابقه بیگشو روی میز چوکسلم زد و پس از اون ریمستریو با اجرای اسپلش روی او موفق به پین کردنش شد و به این ترتیب در اولین مسابقه تیم اسمک داون موفق بود.
برنده ی مسابقه: بیگشو،ریمستریو و کوفی کینگستون

2. جک سواگر برابر سانتینو مارلا
در این مسابقه که هورنسواگل هم دخالت کرد سانتینو میاد تا کبراآندبرد رو روی جک سواگر اجرا کنه اما با انکل لاک او مواجه میشه و تپ اوت میکنه.
برنده ی مسابقه: جک سواگر

3. آلبرتو دل ریو برابر جان موریسون
در این مسابقه آلبرتو دل ریو موفق شد جان موریسون رو شکست بده.چند هفته ای هست که دل ریو در اسمک داون نتایج خوبی میگیرد.
برنده ی مسابقه: آلبرتو دل ریو

4. ناتالیا و کلی کلی برابر لی-کول
در این مسابقه ناتالیا با اجرای شارپ شوتر تیم خودش رو برنده ی بازی کرد.در پایان فردی با ماسک ریمستریو از میان تماشاگران به رمپ رفت که تیم امنیتی او رو دور کردند.البته به نظر نمی رسد این یک حادثه باشد و حتما دلایلی داشت که در هفته های بعد معلوم خواهد شد.
برنده ی مسابقه: ناتالیا و کلی کلی

5. ادج برابر سی ام پانک
در این مسابقه وقتی ادج تصمیم به اجرای اسپیر به روی پانک میگیره تیم راء وارد میشن و پس از اون تیم اسمک داون هم میان و درگیری بین دو تیم شکل میگیره.همگی فینیشر های خودشون رو به روی دیگری اجرا کردند و در آخر هم ادج به روی پانک اسپیر میزنه.
برنده ی مسابقه: برنده نداشت

6. رندی ارتن برابر کین
این بازی یک مسابقه ی قهرمان برابر قهرمان بود و کین بیشتر بازی رو در اختیار داشت.در پایان کین میره برای چوکسلم ولی صدای ناقوس میاد و چراغها خاموش میشه.پس از روشن شدن چراغها خبری از آندرتیکر در رینگ نیست اما ارتن با اجرای آر کی او کین رو پین میکنه و برنده میشه.
برنده ی مسابقه: رندی ارتن

+ نوشته شده در  شنبه ششم آذر ۱۳۸۹ساعت 14:40  توسط شایان  | 

مطالب جدیدتر
مطالب قدیمی‌تر